שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

לא האמנתי כששמעתי על ניסור בטון...


איילת צ.
 
 

בפעם הראשונה ששמעתי על ניסור בטון פשוט לא האמנתי. החבר שלי שסיפר לי על זה בדיוק עשה אצלו בבית עבודת קידוח בטון והתלהב כולו מהדבר המופלא בו חזו עיניו. הוא אמר לי על איך הגיע המומחה בטון עם הציוד שלו, מן מסור שעשוי מפלדה ויהלומים, והתחיל לנסר את הקירות כאילו שהיו חמאה. הוא סיפר לי שהקירות נפלו בלי שום בעיה, שהמומחה אפילו ידע להגיד לו איזה קיר הוא יכול לנסר ואיזה קיר אסור כי הוא תומך בבית, ועוד כל מיני דבירם שלא האמנתי. ואז שאלתי אותו שאלה שגרמה לי בכלל לפקפק באמינות של הדברים שלו –

"נו, ותגיד לי האם אשלם על ניסור בטון מחיר גבוה? זה נשמע מסובך הרי..."

החבר שלי צחק ואמר שדווקא לא משלמים על ניסור בטון מחיר  גבוה מדי. אולי קצת יותר ממה שהייתי משלם אצל שיפוצניק, אבל באמת, תראה איזה תוצאות, איזו איכות, איזה דיוק...!

האמת התלהבתי, אבל הייתי חייב לבדוק בעצמי. ולכן התקשרתי אל אותו מומחה בטון שעבד אצל החבר שלי והזמנתי אותו אליי למחרת...

 

 

קידוח בטון – לראות ולהאמין

 

קראתי לאותו מומחה ניסור בטון  גם כדי לראות במו עיני על מה דיבר החבר שלי, אבל גם כי הוא הזכיר לי שכבר שנים אני רוצה להתקין מפוח במטבח. אז אם אפשר שי ציפורים במכה אחת, למה לא? בכל מקרה, המומחה בטון הזה הגיע למחרת, הביא את הכבל יהלום שלו, ומה אומר לכם? כזה דבר באמת שלא ראיתי...! הכל היה כמו שהחבר שלי תאר – נקי, שקט, מסודר, יעיל... ולחשוב שלשיפוצניק שבא עם פטיש ומכוש היה לוקח שבוע לעשות מה שהבחור הזה עשה בשעתיים עבודה...! קחו מה שתקחו מהסיפור הקטן שלי, אבל אני יודע דבר אחד – בפעם הבאה שצריך עבודות בטון אצלי בבית, אני לוקח רק ניסור בטון בכבל יהלום! 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה