שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 
בחירה נכונה של מעצבת דירת מגורים היא משימה מורכבת וקשה יותר מכפי שנהוג לחשוב. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של עיצוב פנים מקצועי ומדויק, חשוב לוודא את תחום ההתמחות של המעצבת.
המשך קריאה
יותר ויותר אנשים שואלים את עצמם בשנים האחרונות איך לשפץ את הבית. אותם אנשים פרטיים רוצים לשפץ את הבית מסיבות שונות ולא תמיד יודעים איך לעשות את זה.
המשך קריאה
ריהוט עץ ממוחזר זוכה כיום להצלחה מרשימה. ההצלחה של רהיטים מן הסוג הזה משותפת לישראל ולמדינות אחרות בעולם והיא בולטת בעיקר בהשוואה לאלטרנטיבות.
המשך קריאה
ריהוט מעץ לבית יכול לשדרג את האווירה בחלל הפנים ולהתאים גם לחלל החוץ. ההבדל בין חלל הפנים לבין חלל החוץ חשוב בכל מה שנוגע לבחירת רהיטים שמיוצרים מעץ, בגלל כמה סיבות מרכזיות.
המשך קריאה
ריהוט ממוחזר הוא כיום האופציה המועדפת על מעצבי פנים, אנשי מקצוע וצרכנים פרטיים. מבחינת מעצבי פנים, רהיטים שמיוצרים מחומרי גלם שעברו תהליך מיחזור הם דרך נפלאה ליצוק תוכן ואווירה אל חלל הפנים. לצדם, אפשר למצוא גם אדריכלים ומהנדסים שמעדיפים ריהוט ממוחזר על פני ריהוט סטנדרטי.
המשך קריאה
עץ שעבר תהליך מיחזור מסודר, מקצועי ויעיל יכול לשמש כחומר גלם לבניית רהיטים. השימוש בעץ שעבר תהליך מיחזור כחומר גלם לבניית רהיטים מוכיח את עצמו גם עבור אנשי המקצוע וגם עבור הצרכנים הפרטיים. מבחינת אנשי המקצוע, עץ שעבר מיחזור משמש לבניית רהיטים כי נוח מאוד לעבוד איתו ומשום שהוא שומר על תכונות של חוזק ועמידות.
המשך קריאה
היכרות עם סל השירותים של אדריכלים עם התמחות בעיצוב פנים יכולה לסייע לקהל יעד מגוון.
המשך קריאה
תאורת לד לבית, ותאורת לד לגינה -  החסרונות והיתרונות
המשך קריאה
נדנדה לגינה הינו פריט חשוב לעיצוב הגינה, מכיוון שהוא משרת לא רק ליפי אלה גם מאוד פרקטי ושימושי. נדנה יכולה להתאים עבור משפחות צעירות ופחות, למשפחות עם ילדים, לאנשים מבוגרים ועוד.
המשך קריאה
חוויה של מעבר דירה היא לא חוויה קלה בכלל לרוב האנשים, וזאת בלשון המעטה. אבל האם מדובר בגזירת גורל או שמא יש פתרון להקל על העניינים?
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 301 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה