שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

לא כל מדביר: 7 כללי ברזל שכדאי להכיר


ravivor
 
 
להקת נמלים חוגגת על המטבח שלכם? אתם מגלים עוד ועוד תיקנים שמסתובבים להם בחופשיות בבית, כאילו היה הוא ביתם שלהם? אם החלטתם שהגיע הזמן להיפטר מהצרה אחת ולתמיד ולהזמין מדביר, קבלו כמה טיפים ועצות שיסייעו לבצע בחירה נכונה של איש המקצוע.
 
כך תבחרו מדביר
 
1. ודאו כי לאיש המקצוע יש רישיון לעסוק בתחום ההדברה. על פי תקנות רישוי עסקים בתחום הדברת המזיקים, רק אנשי מקצוע בעלי היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה רשאים לעסוק בכך. מדביר הנושא ברישיון הוא איש מקצוע שסיים הכשרה, ושעבר בהצלחה את הבחינות לקבלת היתר ההדברה, ועל כן הוא יאפשר לכם לחוש בטוחים יותר כאשר אתם מפקידים את ביתכם בידיו.
 
2. הדברה עלולה להסתיים באסון, אם המדבירים עובדים באופן לא זהיר עם חומרי ההדברה הרעילים. בבחירת מדביר חובה להתעניין כיצד הוא מבטיח את שלומכם ואת בריאותכם בזמן הטיפול. מדביר יסודי ומקצועי, שמקפיד הקפדה יתרה על כללי הבטיחות, יוודא שלא תהיו בבית בזמן ההדברה וכמה שעות לאחריה; הוא יעבוד עם חומרי הדברה בעלי מינוני רעל נמוכים יותר; יבקש מכם לפנות את המטבח לפני ביצוע הטיפול כדי למנוע מגע של חומרי ההדברה עם מזון שאתם עתידים להכניס לפה וכן הלאה.
 
3. תחום ההדברה רחב מאוד והוא כולל טיפולי הדברה שונים, הנבחרים בהתאם לסוג המזיק שמתרוצץ בין רגליכם ברחבי הבית או העסק. כדאי לבדוק מראש שהמדביר איתו יצרתם קשר, אכן ערוך לתת לכם מענה ראוי. או במילים אחרות: כדאי מאוד שתהיו בטוחים שאיש המקצוע שבחרתם מציע טיפולי הדברה שונים, ולא עוסק רק בהדברת מכרסמים או בהדברת טרמיטים למשל. זה לא יעזור כאשר החרק ששורץ לכם בבית הוא בכלל פשפש.
 
4. שאלו את המדביר האם הוא עובד גם בשיטת ההדברה הירוקה. שיטה זו פירושה הדברה המבוססת על חומרים כימיים שיוצרו ממקור צמחי, ושעל כן מכילים כמויות רעל מופחתות יחסית לחומרי ההדברה הסטנדרטיים. רצוי לעבוד עם מדביר "ירוק", גם כדי להיטיב עם כדור הארץ ועם איכות הסביבה, וגם כדי להקטין משמעותית את פוטנציאל הנזק שטמון בחומרי ההדברה החזקים והרעילים יותר.
 
5. בהמשך לאמור בנוגע להדברה הירוקה, רצוי גם קצת להתעניין באג'נדה של איש המקצוע. מדבירים רבים ידועים ביד הקלה שיש להם על "הדק הריסוסים", והמשמעות היא שימוש לא מבוקר ברעלים, גם כשהמציאות אינה מחייבת זאת. ריסוס ללא הכרה אומנם ישים קץ בין רגע למכת המזיקים שנחתה על ביתכם, אך אין שום סיבה שתיחשפו לכמויות גדולות של חומרים כימיים לא רצויים. לפיכך רצוי מאוד לעבוד עם מדביר שמשתמש בחומרי ההדברה בצורה מתונה ושפויה.
 
6. מה אחרים אומרים על המדביר שלכם? חפשו מידע אודותיו באינטרנט, בחוות דעת וברשתות החברתיות בהן אתם פעילים. כמו כן אתם יכולים לבקש ואף לדרוש מהדביר לשוחח עם לקוחות עבר שקיבלו ממנו שירות. אנשים אוהבים חוות דעת, ונקודת מבטם של אחרים יכולה להכריע האם תשתמשו בשירותיו של בעל מקצוע זה או אחר.
 
7. יש לכם חצר או גינה? ידעו מראש את המדביר, כדי שיוכל להיערך גם לעניין הזה, בנוסף לביצוע ההדברה בתוך הבית. חצרות פרטיות עלולות להוות מקור בלתי פוסק למזיקים מכל מיני סוגים, שלא מסתיימים רק בג'וקים או עכברים.
 
 
---------------------------
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה