שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

לדעת עוד על צרכנות נבונה


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
כל הזמן במינוס? במקרה שאתם דיי בטוחים שחייכם לא ממש זורמים לכיוון שרציתם ומעבר לזה, אתם מוגבלים מבחינה תקציבית אעפ"י שאתם מרווחים טוב, רצוי מאוד שתשקלו את הצורך בקבלת ייעוץ בכל הקשור לתקציב.

צרכנות נבונה

יש כלים יישומיים שככל הנראה יעזרו לכם בכל בקשור לאיזון המצב הפיננסי. ראשית כל, העניין הכי חשוב הוא להיות פרקטיים ולהכיר את גבולות התקציב. דברים כמו: סך כל ההכנסות שלכם, הוצאות סדירות, דברים שאי אפשר בלעדיהם ובזבוזים, ועל פי אלה לפעול נכון. דוגמא-

הכנסה- שכר של 6300 ₪

הוצאות רגולאריות- שכר דירה 2550 ₪, שכר לימוד לילד 480 ₪, חוגים לילד 300 ₪

דברים שחייבים- דלק 540 ₪, ספרים לילדה 250 ₪

רק לאחר שנחסר את החלק של ההוצאות מההכנסות נוכל להבין מה היא היתרה לבילויים. לפי החישוב שעשינו נתנהל ביום יום שלנו ולא להפך , כפי שמרבית האנשים נוטים לעשות.

במידה ואתם לא חזקים במיוחד במתמטיקה, אולי מומלץ שתשקלו ברצינות את אחד מהשירותים הקיימים במטרייה הזו של התנהלות לפי תקציב, לדוגמא - יעוץ פיננסי, חשוב מאוד לציין שהם מותאמים לאנשים פרטיים וגם לעסקים.

בכל מצב שתבחרו- להעזר בשירותי יעוץ כלכלי או "לשרוד" לבד, מהותי שתבינו שלא חסרים מצבים שמצריכים התייחסות ייחודית לאספקט הפיננסי. נסיבות כמו : קניית נכס או לימודים בחו"ל. סיטואציות כאלו מתאפיינות בשינוי יחסית רציני של מרבית ההכנסות וגם של ההוצאות בטווח זמן מסויים.

כפי שהסברנו בפוסט, יש מספר גדול של אופציות שיכולות לסייע לאנשים לפעול פיננסית בצורה נבונה, הדבר המהותי הוא לחשוב עם מה אתם צריכים עזרה. למעוניינים בשירות - קראו עוד באתר .

טיפ מעולה בתחום הפיננסי, הוא לא "להתקלקל" ולהיות מאלו שאומרים לעצמם "לעסק שלי זה לא יקרה" או "נראה לי שאני מבין" ולהיפך, להיות מודעים ולהבין היטב מה הם הדברים שמשתנים סביבכם בתחום הפיננסי.

בכל אופן, במידה ואתם לא ממש בטוחים מה נחוץ לכם, אם בכלל,, או יש לכם עוד שאלות נוספות ", "אנו ממליצים לכם להיועץ עם המומחים שלנו ולקבל פתרונות יישומיים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה