שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

למה צריך מנעולן מקצועי?


אבי מור
 
 

 

 

אם אי פעם נעלתם את המפתחות שלכם בתוך הרכב, אז אתם בטח יודעים עד כמה זו סיטואציה משפילה ולא נעימה. הנה אתם עומדים בחוסר מעש בחוץ, רואים את המפתחות מבעד לחלון, מבלי שום יכולת להגיע אליהם. הצרור כל כך קרוב, אך אם החלונות סגורים, הוא נמצא כל כך רחוק. בתוך מספר דקות תזעיקו את השכנים, את האח ה "הנדימן" של הבית, כל מה שאפשר רק שיעזרו לכם להיחלץ מהסיטואציה הלא נעימה. אז מתחיל שלב כלי מנעולן, שהוא בעצם השלב שבו כל אחד חושב שהוא בעל מקצוע מעולה ושולף שלל כלים שונים שרק נראים של מקצוענים, אבל הם ללא ספק בידיים לא מקצועיות. ברור, זה לא הצליח. אחרי מספר שעות אתם רק תבינו שאין לכם בעצם מה לעשות, אלא להזמין פורץ מנעולים. כאן בעצם נכנסת הדילמה, איזה פורץ רכבים עליכם להזמין?

ראשית כל, עליכם להבין שזהו תחום שבו אתם חייבים להזמין אחד שניתן לסמוך עליו. לא תרצו לתת לכל אחד את האפשרות להחזיק במידע של מנעולים שלכם, או בכזה שיקלל יותר מאשר יתקן. לכן אתם צריכים לבדוק מספר דברים מאד חשובים. תבדקו שהוא מחזיק בתעודת קורס מנעולן. לא תרצו להזמין חאפר שיגרום לקלקול יותר מאשר לתיקון, או כזה שיצריך מכם החלפת מנעולים מדי כמה שנים. תבדקו שהוא מספק תעודת אחריות. בלי תעודת אחריות, אין לכם שום ביטחון שלא יהיו תקלות בעתיד. סביר להניח שלא תרצו לעבור חוויה לא נעימה של להיתקע עם מנעול שבור או פגום, או ששוב תצטרכו להיתקע מחוץ למכונית. זוהי בעצם תעודה שתגרום לאותו מנעולן לבצע לכם עבודה הכי מקצועית שרק אפשר.

נסיים בעניין המחיר – עניין המחירים נע בין מקום אחד לאחר, אבל עדיין הממוצע קיים ממוצע או מחירון מומלץ שיש לפעול לפיו. חשוב שתקבלו גם מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים, ואל תתביישו להגיד לאחד שאתם במו"מ עם האחר והוא מציע מחיר זול יותר. מנעולנים לא מתביישים להוריד מחיר אם צריך, העיקר שאותו לקוח יצא מרוצה ויצטרף לאותו מעגל לקוחות שלהם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה