שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

למצוא בקלות עבודה בעולם


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
מרוויחים בליש''ט.

גולשים יקרים, מצוקתכם ידועה; נתח גדול ממדינת ישראל כבר לא יכול לשרוד במדינה שלנו! המע"מ עולה, שוק העבודה מצטמצם ואיננו חושבים שלמדינה אכפת. בייחוד בימים אלו, כשהשלטון מתערער, העתיד נראה שחור ומהר מתרחק לו הרצון להישאר.

זו החלטה שלכם לחיות בקושי בארץ ישראל, להתעצבן, לעבוד לטובת טוב יותר בקרוב, ויש לכם אפשרות לנסות לחיות באיטליה - זה לא קשה. כאדם אשר ברח מפה בזמן ומבין מחברים שעדיין לא ויתרו - על כך שקשה בא"י לעומת ארה"ב, חשוב לי להתחיל ולסייע לכל המעוניין מהי הדרך הנכונה - אם אתם מוכנים לחיות חיים מספקים, במדינה שונה…

לוח דרושים בחו''ל

קודם, אמליץ לחקור עם אבא ואמא והדודות - אם אתם מוצאים איזו דודה רחוקה היכן שהוא באיחוד האירופאי. ברוב המקרים כדאי להשקיע בלהנפיק היתר כניסה, לא נורא במידה ולא השגתם המקום שחלמתם עליו, מוטב שתהיה לכם האפשרות.

לא נורא אם לא הצלחתם לסדר תעודת תושב קבע, יתכן ותוכלו להתארגן על ויזה ופספורט - אשר בעזרתם תוכלו להגיע לאותה המדינה, להיכנס לשוק העבודה ואולי להרוויח אקסטה, כמו לטייל בה. קיימות מדינות שיאשרו לכם אזרחות מוגבלת בתום תקופה מסוימת של מחייה, שימו לב שיש מדינות שיצטרכו לקצר את האזרחות הזמנית עקב הפרת נהלים או מסיבות דתיות. רצוי לדעת את כל החוקים של ההגירה של המדינה המדוברת.

הוצאת ויזה - מה עלול להכשיל?

אין ספק, לכל מדינה הדרישות השונות שלה למען הנפקת אישור כניסה. לצורך העניין, פרוצדורה לארהב תובעת ראיונות והמתנה ארוכה, בזמן שהנפקת ויזה למזרח ניתנת בקלות, אבל מאפשרת לשהות שלושים ימים לערך. בדקו בגוגל בכל דרישה שהמדינה מצריכה, לאור כך שהקריטריונים הללו מתעדכנים מדי תקופה.

כדי לעבור את הראיון עליכם להביא תעודות זיהוי, פוליסת ביטוח תקפה, דרכון תקף, ודברים נוספים שהשגרירות דורשת. רצוי להתקלח לפני ולהתנהג בנימוס, לא יודיעו לכם איזה מין אדם יערוך את הראיון - ומשהו כזה הוא קריטי. המחירים והעלויות עלולים להשתנות - ברדיוס של בין עשרות שקלים ל200$. קחו בחשבון, טווח הזמנים שתצטרכו לחכות למען הוצאת האישור הארעי - יכול לנוע בין מספר דקות עד חודש קלנדרי. שימו לב לא למהר, אסור להפסיד סיכוי זה עקב אפאתיות.

היה והביקור הוא משפחתי, כדאי לבדוק תהליכים בשגרירויות מסויימות, שבעזרתם ניתן לנפק ויזה לילדים ולאשה.

השגרירות אישרה. איך ממשיכים?

רצוי לקבל הסברים על החוקים האזוריים, על אופי המקומיים וכיו''ב. השתדלו אף ללמוד את הלשון העיקרית, גם אם רק ברמה הבסיסית ביותר.

ברוב המדינות קל למצוא המון תחומים יותר מוכרים, נגיד ניקיון ומובינג, אשר יוכלו להכניס לכם לא מעט כסף, יתכן גם שתמצאו מקום קבוע. אין ספק, מירב התפקידים שהצעתי מזוהות יותר עם תיכוניסטים וצעירים בלי הרבה הכשרה, אבל כשרוצים ברצינות להתקבל לעבודה רצינית בחוץ לארץ, אולי תהיו חייבים להתפשר.

רוצים לקבל עוד פרטים? פרטים נוספים ב-עבודה בעולם. אם תרצו - אעביר פרטים נוספים ואנסה לקרב אתכם עוד שלב - לדבר שחלמתם לעשות. נדבר!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה