שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

למצוא נכסים מניבים ולהצליח


סטאטוס

סטאטוס יועצי נדל"ן – משרדים להשכרה ,משרדים למכירה, נכסים מניבים,שיווק משרדים,קבוצות רכישה . באתר מחירון משרדים, ומנוע חיפוש משוכלל, מצולם, ומעודכן עם שפע של משרדים להשכרה ולמכירה  בתל אביב ,ברמת גן, בבני ברק.

סטאטוס יועצי נדל"ן

מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב-יפו

www.status-ltd.co.il |  status@status-ltd.co.il

טלפון: 03-5624433 |  פקס: 03-5612468

 
 

חיפוש אחר משרדים להשכרה אינו עניין של מה בכך והוא כולל מטלות רבות, ידע והבנה בתחום ויכולת התמצאות והכרה של הגורמים השונים הפעילים בענף. בין אם בשל התרחבות של העסק, בין אם בשל פתיחת של סניף נוסף במחוז חדש, בין אם לצורך השקעה של נכסים מניבים או מחשבה רווחית קדימה, הרי ששוק הנדל"ן מציע לנו אין ספור הצעות שיווקיות משתלמות ורווחיות למיניהן, המיועדות לשימושים ומטרות שונות בתכלית.

 

החיפוש אחר נכסים מניבים מתאימים או משרדים למכירה מצריך לא מעט זמן וריכוז, השקעת אנרגיה ומשאבים לצורך מציאת הנכס הנכון והרווחי ביותר. החיפוש אחר משרדים להשכרה או משרדים למכירה, חשוב לקחת בחשבון לא מעט מרכיבים המשפיעים על ההחלטה הסופית. לא כל נכס יכול להתאים לכל מטרה שהיא ולכן חשוב להשקיע את הזמן הראוי, להיעזר בגורמים המנוסים לצורך קבלת החלטה ולא למהר להחליט.

 

ברוב המקרים, עדיפה השתהות בטרם קבלת ההחלטה, במקום הפסד של סכומי עתק בשלבים מאוחרים יותר, עקב השקעה לא נכונה בנכס שאיננו מתאים למשקיעים או נכס שאינו ממלא את הציפיות הראשוניות. בין השיקולים השונים הנלקחים בחשבון בטרם בחירה בנכס זה או אחר, חשוב לקחת בחשבון את מיקום הנכס – בהתייחס לגישה אליו וממנו, כיום ובעוד שנים מספר. חשוב לדעת אם מתוכננת התרחבות עירונית או פרויקטים שונים של בנייה באזור ולבדוק מהן ההגדרות העירוניות בהן על הנכס לעמוד והאם אכן הוא מקיים אותן.

 

אנשי מקצוע המומחים לעניין יוכלו לבדוק את הבדלי ברוטו/ נטו בשטחי הנכס, להבדיל בין סוגים שונים של משרדים להשכרה או משרדים למכירה, לבדוק האם אכן גובה הארנונה עומד בהתאם לשטח הקיים, לאתר ליקויי בניה או כל צורך אחר בתיקון ולדעת לאמוד ליקוי זה כלכלית. נכס בו יהיה צורך להשקיע בתיקונו כעבור חודשים מספר – יכול להתגלות כלא רווחי, או להצריך השקעה של סכומים שלא תוכננו.

 

בין אם מדובר בחיפוש אחר מחסן או משרדים להיי טק, בין אם מדובר במפעליי תעשייה או במשרדים פשוטים – כל משרד הינו בעל צרכים ייחודיים ואפיונים משלו, אליהם יש להתייחס בכובד ראש מרבי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה