שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מה זה בעצם עבודות גבס מיוחדות?


י ברודרמן
 
 
הקיר סדוק? צריכים להוסיף קיר?

בחברה הישראלית בדור שלנו, אנו מכורים לחידושים לעתים תכופות. הצרכים שלנו הם דבר משתנה וגמיש ואל נא נשכח את האופנה שמשתנה כל הזמן - רק אתמול שיפצנו וצבענו את חדר האורחים בצהוב וכיום ירוק זית הכי במודה. אז לא נסייד שוב? ברור!

חייבים קרניז גבס? להלן נקודות למחשבה

שיפוץ בית ושמירה על מראה עדכני זה לא זול ולכן יהיה כדאי שתחשבו על פתרונות לזמן ארוך.

תכנון חלוקה - מומלץ מאוד להשקיע זמן ומחשבה בסוגיה, תכנון טוב של החלל אומר תפקוד נכון של הבית ויכולת מענה טובה לצרכיכם. אפילו בבתים קטנים אפשר לנצל בצורה מירבית את המקום שברשותכם ולהתאימו לפונקציות רבות.

צבע - צבע הוא כרטיס הביקור של החלל והוא נמנה עם הדברים הראשונים שהעין שלנו רואה כשמגיעים לבית שטרם היינו בו. חלק מהצבעים יכולים להיות באופנה עכשיו ומחרתיים כבר לא. לכן, כדאי להתייעץ ולבדוק אילו צבעים יכולים להיות במודה עוד שנה. חשוב להקפיד ולהתאים את צבע החדרים לרהיטים שלכם.

עבודות גבס לסלון - כי עברו 20 שנה מהשיפוץ האחרון!

לבת זוג נמאס מההבטחות שלך שלא מתממשות? היא מתביישת להביא חברות הביתה? היא כנראה צודקת. אנשים רבים אומרים לעצמם שעכשיו זה זמן לא טוב מסיבה כזו או אחרת ודוחים את הרחבה בחדר הילדים. עצרו לרגע ודמיינו , לא הייתם רוצים להרגיש בחופש יום אחרי יום בדירה שלכם במקום לצאת לעוד חופש בצפון?

השבחת הדירה

זה ממש לא משנה אם רק עכשיו חתמתם עלדירה חדשה, מוכרים את בית ההורים או חייבים לשנות את ה"לוק" של הדירה? עיצוב הדירה, ביצוע עבודות תחזוקה והקפדה עלמראה מעודכן יקפיצו את ערך הנכס!!!

דירה שמתוכננת לא נכון תדחה אנשים מסויימים ואילו נכס שבוצעו בו שיפוץ וצביעה והושקע בו לא מעט כסף גם יעלה את איכות החיים וכאשר תמכרו אותו יהיה זה תמורת סכום גדול בעשרות אחוזים כשתבחרו לעזוב.

רוצים עוד מידע על עבודות גבס מיוחדות? הכנסו עוד היום לאתר שלנו http://gvess.co.il/ בו תוכלו למצוא מחירים ממיטב אנשי המקצוע בתחום - כי לבית שלכם מגיע את זה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה