שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מה צריך לדעת על צנרת PVC?


י ברודרמן
 
 
המקלחת מוצפת? מתי ביקר אצלכם אינסטלטור? הרבה ישראלים תופסים את זה שהמים בביתם הפרטי מגיעים מהברז וממשיכים בצנרת הבית כעובדה ללא עוררין. זוהי שגיאה של רבים, מערכת המים היא בדר"כ תשתית מסובכת ומסועפת שמצריכה ידע רב בשימוש נכון של הסגמנטים מהם היא מורכבת.

היה וברצונכם לשפץ את הבית או שהזמן מחייב תיקון ברגע זה של הצפה, ראוי לקרוא מעט על הנושא ולהבין במה בדיוק מדובר ואחרי זה לבקש הצעה מבעל מקצוע מתאים. אם אין לכם ידע בסיסי בנושא, בדומה לרוב אלו שלא עוסקים בכך, בטקסט המובא לפניכם תזכו לדעת יותר על אינסטלטור הרצליה ועל עוד מספר גורמים ששייכים לתחום.

המדריך המלא למשכירי דירות - כל מה שרצית לדעת על קבלני צנרת ועוד קצת

כמצויין בתחילת הקטע, מערכת הצינורות יכולה להיות מערכת סבוכה. מרכיב את המערכת2 סטים של צינורות, סט אחד מהשניים מיועד לאספקת מים תקינה מהצינור הראשי במבנה והסט השני תפקידו ניקוז המים המשומשים אל מערכת הביוב המקומית. מערכת הצינורות מורכבת ברוב הדירות מתחת לבלטות - מה שהופך את איתור הסתימה במערכת האינסטלציה למטלה קשה.

מה אפשר לעשות אם צצה בעיה בצנרת הדירה?

כבר שעולים על בעיה מסוג שהוא בצנרת הזמינו נותן שירות בתחום! תקלות קטנות במערכת האינסטלציה הופכות בקלות לתקלות בהיקף רחב יותר שביכולתן להשפיע לרעה על נקודות מים נוספות בדירה. כלומר, שבעיית ניקוז שהתחילה במטבחון יכולה במהירות גדולה להשפיע ולהביא להצפה בנקודת ניקוז אחרת.

לא רק שמדובר בעסק מלכלך מאוד, איתור פיצוץ בצנרת מצריך ניסיון בהפעלת ציוד המיועד לכך. בדיוק בגלל זה, יטיב מצבכם אם תזמינו בעל מקצוע מתחום האינסטלציה בעת הגילוי.

מדי פעם חיפוש מידע אודות צנרת PVC עלול לענות על צרכיכם.

תכנון ויישום נכון

במידה ואתם עומדים לתכנן דירה, חשוב לקחת בחשבון תכנון והתקנת מערכת אינסטלציה מושקעת ואיכותית. בזמן תכנון הצנרת יש לקחת בחשבון את מיקומן המדוייק של נק' המים והניקוז. כדי שאלו יהיו עם זרם מתאים וינוקזו, חייבים לדעת באילו זוויות וגבהים למקם את הצינורות ובאיזה סוגי מחברים וצינורות לעשות שימוש.

אם אתם רוצים למצוא מידע נוסף הקשור לבעיות צנרת נוספות ועל מגוון פתרונות שונים? יש לכם אפשרות לקרוא במאמרים נוספים שפרסמתי בהם מרוכזיםמגוון רחב של טיפים שעוסקים בצנרת. הכל מתחיל בצנרת מתפקדת!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה