שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מומחה פינוי דירה


אמנון
 
 

אנו חיים בעולם עמוס במפגעים סביבתיים, מפעלים מזהמים, טבע הולך ונעלם.  נדרשת התעוררות שלנו כתושבים זמניים על כדור הארץ והגיע הזמן להפנים דרך ראייה ופעולה חדשה, מודעות סביבתית גבוהה וביצוע פעולות שיתרמו להשבת האיזון ולצמצום הפגיעה באזור המחייה היחיד שלנו.

ניתן להבחין כי יותר ויותר חברות מאמצות את האג׳נדה הירוקה ופועלות על פי נהלים חדשים.

גם אנחנו כאנשים פרטיים רוצים לתרום את חלקנו למאמץ הסביבתי. לכן בפעם הבאה פעם שתצטרכו להזמין בעל מקצוע חשוב  שתיתנו דגש על הנושא הסביבתי.

 

פינוי דירות תחת אג׳נדה ״ירוקה״

 

כאשר אתם זקוקים לפינוי דירה אתם פונים למקצוענים בלבד. עבודת פינוי דירה אינה פשוטה לביצוע באופן עצמאי ודורשת מיומנות גבוהה וניסיון טכני על מנת לבצעה ברמה גבוהה. על אחת כמה וכמה כשנכנסת האג׳נדה הירוקה, לאדם הפרטי אין אמצעים פיזיים והן אסטרטגים על מנת להוציא לפועל פינוי ״ירוק״.

בשוק פינוי הדירות קיימות חברות הנושאות בגאון את הכותרות ״מודעות סביבתית״ שמירה על הסביבה״ ״מודעות ירוקה״ אך כמה מהן באמת מיישמות את המילים הגדולות הללו ?בדקנו ומצאנו את חברת ״מומחה פינוי דירה״, חברה ותיקה בעלת ניסיון רב בתחום פינוי דירות הפועלת במקצועיות, מספקת שירות איכותי ופועלת מתוך מודעות סביבתית גבוהה במיוחד.

 

מה הקשר בין פינוי דירה לאיכות הסביבה ?

 

 בזמן תהליך פינוי נוצרות ערמות של אשפה, אתם בוחרים מה הולך לפח ומה יישאר. רהיטים נזרקים, חפצים ישנים ותקולים זקוקים לפינוי, בגדים שאינכם רוצים בהם עוד, כל אלה לא יהיו יותר בדירתכם לאחר הפינוי והם זקוקים למקום חדש.

בחירה בעבודה עם חברת ״מומחה פינוי דירה״ תתן לכם שקט נפשי מבחינת כך שהחברה מספקת פתרונות ידידותיים לסביבה בכל הנוגע לסילוק ופינוי החפצים הישנים. בזמן תהליך מיון החפצים והמסמכים יופרדו ערמות ויחולקו לקבוצות של נייר פלסטיק וקרטונים, כך שבסיום התהליך יוכלו לעבור בצורה מסודרת למפעל מחזור. הצוות של ״מומחה פינוי דירה״ הנו בעל ידע טכני גבוה והם מומחים בפירוקם של מכשירים חשמליים ישנים או תקולים ורהיטים כבדים ובעצם טיפולם האישי בחפצים הם מונעים פגיעה סביבתית ובחיי אדם שיכולה להיגרם לאחר פינויים מהדירה. את הבגדים הישנים שבחרתם לזרוק החברה ממליצה לתרום לעמותות שונות או למשפחות נזקקים, כמובן שהכל נעשה בתיאום מראש עם הלקוח. את החפצים והרהיטים המיותרים או התקולים החברה מפנה תחילה מתוך הדירה למכולה הממוקמת במקום בטוח על מדרכת הרחוב ומשם הצוות משנע אותה לאתר מורשה להשלכת פסולת על פי המצויין בחוק.

לבסוף אם תבחרו בשירות הדברה,  תלמדו כי ״מומחה פינוי דירה״ עומדת בסטנדרט מן השורה הראשונה ומשתמשת בחומרי הדברה אקולוגיים וידידותיים לסביבה. ״מומחה פינוי דירה״ אינה עוד חברה המנצלת את המילים ״אג׳נדה ירוקה״ על מנת למשוך לקוחות בלבד,  כל שיטת העבודה שלה בנויה לשם ייעול ושמירה על הסביבה והיו בטוחים שזו החברה המקצועית והמומלצת ביותר לביצוע כלל משימות הפינוי.

 לפרטים נוספים: https://www.bestclearing.co.il/

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה