שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מחסן עצים-מה אפשר למצוא שם


ubebig@gma
 
 

מעוניינים במידע על מחסני עצים ? חשוב שתדעו שלא מדובר במקום בו העצים מאוחסנים לשם האחסון. בדרך כלל, מדובר בחנות עצים, המאחסנת את כל סוגי העצים: דקים, קורות, לוחות וכל סוג אחר – לשם מכירתם. ביקור במחסן עצים הוא חוויה לכל חובבי העץ, אך חשוב לעבור על מספר כללי אצבע על מנת לוודא שהעצים שאתם קונים אכן יצאו מבית טוב. כמו כן – נמפה לכם את המטרות העיקריות של כל סוג של עץ על מנת לסייע לכם להשיג פתרון מושלם עבור מה שאתם מחפשים במחסן העצים:

ודאו שמחסן העצים אינו סובל מחום ולחות

ראשית כל, חשוב לוודא שהוא אינו חשוף לשמש, וכי כיוון זריחת השמש רחוק ככל האפשר מן המחסן. חום שמש הוא המפגע מספר אחד לעצים, ועלול לגרום להם נזקים קשים. במידה ומדובר בעץ שמצופה בחומר אחר: עץ מסוג אחר, לקה, או כל דבר אחר – חום השמש עלול לגרום לניתוק הציפוי מן העץ. לכן, על מנת להיות חכמים ולא רק פיקחים, חשוב מראש לבחור מחסן עצים שמגן על עצמו מחום השמש, על מנת לחסוך לכם אי הבנות ואי נעימויות במסגרתן אתם עלולים לחשוב שהעץ שקניתם נהרס כשהיה בחזקתכם.

ודאו שמחסן העצים אינו בא במגע עם מים מכל מקור שהוא

המים הם גורם נזק לעץ לא פחות מחום השמש. מים שנשפכים על העץ אינם גורמים לו רק לרטיבות אלא יכולים גם לגרום להחלשתו והתפוררותו. לפיכך, חשוב לקנות עצים ממחסן שרחוק ככל האפשר ממקורות מים, וגם אם מצאתם במחסן עצים את מבוקשכם, אך ראיתם שהוא נמצא סמוך למקור מים חיצוני, חשוב לוודא עם הספקים שאין מגע של המים בשום דרך שהיא.

סחורת מחסן העצים ושימושיה השונים

 

קורות עץ – משמשות לבניית סירות ים ורפסודות, לחדרי ספורט בבתי ספר, ולבניית מתקני שעשועים כמו נדנדות עץ עגולות. דקים – משמשים לבניית משטח עץ לגן אירועים, וכן לבניית מדרגות מעץ. לוחות עץ – משמשים כקרשים לסלים של כדורסל, משטחי ריקוד, בניית חפצים דוממים מעץ כמו מכסים של חלונות, דלתות, ושולחנות עץ

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה