שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מחסנים - לשמור את הדברים במקום הנכון


טלי גל
 
 

מה קורה כאשר העסק מתרחב, וצריך למצוא מקום חדש לשים את כל התכולה שלו? מה אנחנו יכולים לעשות, כאשר אנו נוסעים לחו"ל, לכמה שנים, ואין לנו איפה לאחסן את כל הציוד שלנו? הפתרון הוא מאוד פשוט. מחסנים.

 

ישנן חברות, שמקיימות מערך מחסנים להשכרה, אשר מאפשר שמירה של חפצים לאורך זמן באותם מחסנים. כך חברות אשר התרחבו ולא הספיקו למצוא מקום חדש וגדול, להרחיב בו את העסק, יוכלו להשתמש בשירותי אותם מחסנים. כמובן שאותם מחסנים מיועדים גם לאנשים פרטים שצריכים לאחסן את החפצים שלהם.

 

כמובן שאם ישנה אופציה, להקים מחסן או לרכוש מחסני עץ, ולהכניס בתוכו את התכולה הנדרשת, גם אופציה זו יכולה להיות טובה. אז כל מה שנדרש, הוא מיקום בו נוכל למקם את המחסן. בדרך כלל מחסן פלסטיק, מיועד לשימוש אצל אנשים פרטים בחצר, או אצל חברות העובדות בשטח, ומחסן זה משמש אותם כמחסן נייד, בו הם מאחסנים חפצים שונים, בכל פעם שהם עובדים במקום אחר.

 

ישנן חברות שנדרשות למחסנים מסוג אחר. חברות מזון ומשקאות, נדרשות למחסנים מסוג של מחסני קירור. מחסנים אלו מיועדים לאחסון של מזון ומשקאות הדורשים טמפרטורה נמוכה, על מנת לשמור על טריותם ואיכותם של המזון והמשקאות. על מנת שהטריות של המזון והמשקאות לא יפגע, משתמשות אותן חברות מזון, בחברות הובלת חבילות ומשקאות קלים, אשר יש בידם משאיות עם מקררים. כך המזון מועבר ממחסן למחסן, בלי שיפגע, ובטמפרטורה קבועה.

לסיכומו של דבר, השיקולים לבחירת מחסן הם, הצרכים להם אנו נדרשים כדי להשתמש במחסן, גודל המחסן, על מנת שהוא יתאים לאחסן את כל החפצים והמוצרים שלנו, החומר ממנו עשוי המחסן , אם מדובר במוצרים מחומרים רעילים, המחסן צריך להיות בחומר שיכול להחזיק אותם, המקום בו נמצא המחסן, לא נרצה שהמחסן יהיה רחוק מדי, על מנת שלא נצטרך לבזבז זמן בנסיעות ממנו ואליו, וכמובן אופי השמירה על המחסן. אם מדובר במחסן שאנו מקימים בביתנו או בעסק שלנו, אזי שהאחריות על השמירה מוטלת עלינו, אך אם מדובר בהשכרת מחסנים מגורם אחר, נרצה להיות בטוחים, שהמחסן שמור היטב, במשך 24 שעות ביממה.

השאלה, האם לבחור בבניית מחסן משלנו (למשל מחסן גינה) או השכרת מחסן, היא שאלה של עלויות ובעיקר שאלה של תועלת. כאשר העסק מתרחב, כדי לא פעם להשקיע ברכישת מחסן או בניית אחד כזה, אך מאחר ואיש לא יודע עד כמה העסק יתרחב, אז לעיתים כדי לשקול השכרת מחסן.

 

כאשר מדובר בגורם פרטי, אזי שעדיף, לבנות מחסן בבית, או לרכוש מחסן מפלסטיק. כאשר מדובר באחסון ציוד בגלל היעדרות או נסיבות דומות, עדיף כמובן, השכרת מחסן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה