שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מים או חשמל?


י ברודרמן
 
 
שוב מקלחת קרה? לא מבינים איך חשבון החשמל כל כך גבוה? אם יצא לך מכל החורים המצב ואתה שב ואומר לעצמך איך זה יתכן שאחרי הימים החמים האלו המים באמבטיה קפואים כמו קרח. יש אופציה חסכונית, פשוטה וחכמה - ניצול החום המקיף אותנו על ידי התקנה של דוד שמש.

כרומגן קולטי שמש - כי נמאס לעבוד עבור חברת החשמל

ביצוע התקנה של דוד שמש מפחיתה במידה רבה את ההוצאות שלך על חשמל בשנה בבית ואפילו באכסניות. למעשה אנו מנצלים את קרני השמש לטובת חימום המים במקום חימום באמצעות גוף חשמלי או דרכים חלופיות אחרות המצריכות כמויות אנרגיה רבות.

מעבר המוני לשימוש בדוד שמש לא רק יוביל לירידה בהוצאות אלא גם לחסכון בשימוש בחשמל. כך אנו מביאים לצמצום בכמויות הצריכה ומונעים צמצום של חומרי גלם לייצור אנרגיה בעולם.

דוד שמש קולטים כל השאלות, כל התשובות

כיצד זה עובד? איפה שמים את זה? איפה זה פותח? כל העובדות לגביי דודי שמש.

בישראל קיים חוק על פיו יש צורך לעשות הכנות לדוד שמש בבנייני מגורים החל משנות השמונים (מלבד מגדלים שאין בהם די שטח לכך). בעזרת תקנה זו נחסכים בארץ כשלושה אחוז מצריכת האנרגיה הארצית.

פיתוח הדוד של היום הוא כחול לבן. יש בזה הרבה הגיון, לא?

את דוד השמש מניחים על הגג לרוב, או על פני משטח פתוח אחר שעליהם אפשר לקבל חשיפה מתמדת של הקולטים לשמש. את הדודים מניחים כשהקולטים פונים לדרום.

דוד השמש בנוי ממיכל גלילי, המשמש מאגר מים, שמחובר לקולטים. בתוך הקולטים ישנם מס' צינורות מים במסגרת סגורה.

מסגרת הקולטים הסולאריים נבנתה באופן שצידו האחד עשוי זכוכית חלקה ואילו יתר הפאות אטומות וצבועות בצבע שחור, על מנת לתפוס את חום השמש. לכן מוכרחים לוודא שהצד הפונה לשמש נקי משלכת.

הצבת דוד מהסוג הנידון מומלץ בחום לבנייני מגורים ואפילו בבסיסים צבאיים במדינות בהן חם תמיד וניתן להפיק תועלת מהמשאב של אנרגיית קרני השמש.

הייתם רוצים לקבל מידע נוסף על ניקוי קולטים? לא מבינים למה לא חשבתם על זה? שימו סוף למקלחות הקרות, הכנסו עוד היום לאתר http://www.enos56hjlm.org.il/ ותוכלו לקבל מחירים ממיטב נותני השירות בתחום.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה