שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מעקות בטיחות למבוגרים וילדים


אליחי רובין

:)

 
 

ילדים רבים נפגעים בכל יום דווקא בבית. בתים שמתפרסים על פני 2 קומות ומחזיקים גרם מדרגות זקוקים למעקה בטיחות מתאים. המעקה משמש לתמיכה בילדים ומבוגרים שמטפסים במדרגות ומונע נפילות והחלקות. דגמים מעוצבים של מעקות בטיחות אפשר למצוא באולמות התצוגה, הבחירה במעקה הבטיחותי לא גורעת דבר מעיצוב הבית.

הגנה על הילדים

המעבר לבית החדש עורר התרגשות רבה בקרב כל בני המשפחה. שני הילדים הגדולים (בני 15 ו-17) מיהרו לבקש את החדרים בקומה העליונה וטיפסו בדילוגים קלילים במדרגות. לצערי, רק לאחר שילדתי הקטנה (בת 4) מעדה במדרגות הבחנתי בבעיית הבטיחות שטמונה בגרם המדרגות. מעקות בטיחות הכרחיים בכל בית. הילדים הקטנים שרצים בהתלהבות אל הקומה השנייה חשופים לסכנות, ללא מעקה בטיחות מתאים הם עלולים ליפול.

הנתונים מראים כי נפילות בבית מהוות גורם מוביל לפציעות של ילדים בבית. לשמחתי ילדתי הקטנה רק נחבלה קלות, נשיקה אחת של אימא והיא מיד שכחה מהמכה. הנתונים זעזעו אותי ומיהרתי כבר באותו הערב לצאת לבחון דוגמאות של מעקות בטיחות. באולמות התצוגה מצאתי מעקות עשויים עץ, זכוכית וסוגים שונים של מתכת. העדפתי לבחור לבסוף במעקה העץ היות והוא השרה את האווירה הבטוחה ביותר לילדים.

מעקה העץ בטיחותי לשימוש בעבור הילדים.מתקן בטיחותי לא מכיל קצוות חדים או חומרים שבירים. העץ משתלב יפה עם קו העיצוב של הבית כולו. הקפדתי לבחור גוון זהה לגוון של רצפת הפרקט ודלתות הפנים. מהר מאוד ידעתי כי עד למועד התקנת המעקה החדש לא אצליח לישון בשקט, בכל פעם בה הילדים רצים במדרגות הלב שלי מחסיר פעימה. כבר ביום המחרת התקשרתי לחברת ההתקנה, הסברתי את המצב המיוחד וביקשתי לזרז את הכנת המעקה והתקנתו.

מעקות בטיחות

 

מעקה בטיחות למבוגרים

עם התקנת מעקה הבטיחות בביתי הבנתי עד כמה זה חשוב לגלות מודעות לבטיחות בסביבת המגורים. סקירה מהירה של בית הוריי חשפה עד כמה הם מתקשים להתהלך במסדרון. התקנת מעקה בטיחות על הקיר תסייע להם להתנייד טוב יותר בשעות הלילה. מיהרתי לפנות שוב אל החברה שהרכיבה בעבורי את המעקה הבטיחותי והזמנתי מעקה נוסף לבית הורי.

מעקות בטיחות

מעקה בטיחות למבוגרים מומלץ להתקין על קירות המסדרון. המבוגרים חוששים לבקש עזרה גם במקרים בהם הם זקוקים לה יותר מהכל. אנו הילדים מחויבים להשגיח עליהם ולהפוך את סביבת המגורים שלהם לבטוחה לשימוש. מעקה הבטיחות של הורי מנע ללא ספק פציעות ונפילות, שברים בעצם הירך בעקבות נפילות פשוטות נפוצים בקרב מבוגרים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה