שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מציאת דוד שמש בגבעתיים במבצע


keshet lev
 
 

 

 שוב המים קרים? אנחנו מדינה חמה, תנצל את זה! אם אתה מדוכא מזה ואתה מהרהר זה לא סביר שאחרי היום החם הזה המים בבית עדיין קרים. עצרו! קיימת דרך מהירה לפתרון - ניצול המשאב הטבעי של השמש באמצעות דוד שמש.

דוד שמש בגבעתיים - כי נמאס לשלם על מים חמים

התקנת דוד שמש תצמצם מאד את חשבונות החשמל בבית ואפילו בבריכות. תודו שזה נחמד לנצל את החום הטבעי של השמש לטובת הרתחת המים במקום להשתמש בגופים חשמליים או שיטות אחרות הצורכות כמויות עצומות של חשמל.

מעבר המוני לשימוש בדוד שמש לא רק מאפשר הקטנה בהוצאות כי גם לירידה בשימוש בחשמל. בדרך זו אנחנו מקטינים את כמויות הזיהום בעקבות צריכה מוגדלת ומונעים חוסרים של משאבי האנרגיה.

התקנת קולטים קצת מידע

איך זה עובד בכלל? איפה ממקמים? איך מתחזקים את זה? כל העובדות לגביי דודי שמש.

במדינת ישראל יש חוק על פיו יש חובה לעשות התקנה של דוד שמש בבניינים החל משנות ה-80 (מלבד רבי קומות שאין בהם די מקום לכך). בעזרת חוק זה חוסכים בארץ כ-5 אחוזים מהצריכה הארצית.

פיתוח הדוד הינו ישראלי. נשמע הגיוני, לא?

את הדוד ממקמים על הגג לרוב, או על משטחים פתוחים אחרים שנותנים אפשרות חשיפה מושלמת של הקולטים לשמש. את דודי השמש מניחים כך שהקולטים מכוונים לדרום.

דוד השמש מורכב ממיכל בצורת גליל, אשר מכיל מים, שמחובר לקולטים. הקולטים מכילים בתוכם מס' צינורות מים במסגרת תחומה.

מסגרת קולטי דוד השמש מורכבת בצורה שצידו החיצוני עשוי זכוכית ואילו יתר הפאות מצופות שחור, וזאת במטרה לכלוא את חום קרני השמש. זו בדיוק הסיבה שחייבים לשמור שהצד עם הזכוכית נקי משלכת.

רכישת דוד מסוג זה כדאית מאוד לבניין מגורים ואפילו בבתי עסק במדינות חמות כמו שלנו בהן יש אפשרות להוציא משהו מועיל מהמשאב של אנרגיית השמש.

רוצה לשמוע מידע נוסף על דוד שמש כרומגן? קולטים כמה בזבזתם? שימו סוף לחשבונות מנופחים, כנסו עוד היום לאתר הבית http://www.duud.co.il/ בו תמצאו טיפים נוספים מטובי אנשי המקצוע. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה