שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מציאת משרדים להשכרה


סטאטוס

סטאטוס יועצי נדל"ן – משרדים להשכרה ,משרדים למכירה, נכסים מניבים,שיווק משרדים,קבוצות רכישה . באתר מחירון משרדים, ומנוע חיפוש משוכלל, מצולם, ומעודכן עם שפע של משרדים להשכרה ולמכירה  בתל אביב ,ברמת גן, בבני ברק.

סטאטוס יועצי נדל"ן

מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב-יפו

www.status-ltd.co.il |  status@status-ltd.co.il

טלפון: 03-5624433 |  פקס: 03-5612468

 
 

מציאת משרדים להשכרה לצורך הפעלת עסק או להרחבתו על ידי פתיחת סניף נוסף איננו עניין של מה בכך, אלא תהליך הכרוך בלא מעט השקעה של זמן וטרחה, חיפוש אחר הנכסים המתאימים ביותר והכרת תחום השכרת הדירות באזור המבוקש. בין אם מדובר במרכז הארץ או בפריפריה, בין אם מדובר בעיר גדולה או  בישוב קטן, הרי שהכרת התקנות העירוניות מתחייבת מתוקף מציאת משרדים להשכרה, כמוה גם הכרת תחום השכירות על כל ההשלכות הנגזרות מכך.

 

למעשה, משרדים למכירה או להשכרה המוצעים כיום באזורי הארץ השונים טומנים בחובם לא מעט הזדמנויות כלכליות ומניבות לא רק לשוכרים, כי אם גם למעוניינים להשקיע. באשר לחיפוש אחר משרדים להשכרה העונים לצרכי העסק, הרי שמדובר בעבודה המכסה זמן של משרה מלאה, אם לא יותר, ומצריכה אורך רוח וסבלנות, חיפוש והכרת התחום, התמצאות בנתונים השונים ויכולת עריכת השוואות בין ההצעות של משרדים להשכרהאו משרדים למכירה והרווח האפשרי עליהם.

 

בין השאר, נדרשת הבנה בחישוב פערי הברוטו/ נטו, חישוב הארנונה והאם היא אכן מחושבת כהלכה, איתור ליקויים באם ישנם, כמו גם את היכולת להעריך כספית ליקויים אלו, או לדרוש את תיקונם. שיקולים נוספים הנלקחים בחשבון וחובה לתת עליהם את הדעת הם אפשרויות של תכנונים עירוניים שונים, הרחבות או בנייה עתידית, פיתוח מרכז מסחרי או שינוי תוואי הבנייה ועוד. אלו, כמובן, עלולים להשפיע על מחיר הנכס העתידי, לעיתים לטובה ולעיתים דווקא לרעה, ולכן, הכרת התחום והשטח הספציפי, בדיקה יסודית של תוכניות המתבצעות בו או מתוכננות לעתיד, ידע הנדסי בנוגע להשלכות השונות של אופן הבנייה הקיים ועוד- מהווים פרמטרים עיקריים אליהם יש להתייחס בכובד ראש ולשקול בכל הבחינות הרלוונטיות, על מנת להגדיל את הרווח מהעסקה ולבטל אפשרויות של הפסדים עתידיים.

 

השקעה ובחירת נכסים מניבים גם היא פעולה הטומנת בחובה לא מעט ידע וניסיון המסייעים בביצוע הבחירה הנכונה הסופית. בחירה שגויה של נכסים מניבים יכולה לגרום להפסדים של סכומי עתק, ולהפך. השקעה נכונה וחכמה בנכס נכון – תניב רווחים מפתיעים בהיקפם. בחירת הנכס כוללת שיקולים רבים אותם יש לקחת בחשבון, כל אחד בנפרד וכמובן, תוך שקלול של כולם יחד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה