שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

מתקינים דשא סינטטי בבית


אבי ביטון
 
 

 

לא פעם קורה שאנחנו מביטים סביבנו בבית שלנו, וחושבים שצריך לעשות שינוי. אומנם אמת היא כי ברוב המקרים שבהם אנשים קונים דירה הם עתידים לחיות בה שנים רבות, אך אמת היא גם שאנשים זקוקים לעיתים לשינויים. אחד השינויים הטובים ביותר שאפשר לעשות בבית הוא דווקא להשקיע באזור הגינה שלנו, כי אם תהיה לנו גינה נעימה נוכל לנצל אותה יותר. השקעה בגינה, בדרך כלל, כוללת טיפוח של דשא, כי דשא ברוב המקרים יכול להוסיף אווירה טובה. הבעיה שבה נתקלים הרבה אנשים, היא כי אין להם כיצד לשתול דשא חי, כתוצאה מאדמה בעייתית. במקרים כאלה אפשר לפנות לשיטה אחרת, הלו היא דשא סינטטי, שאפשר להתקין בכל מקום ובכל התנאים.

הדשא הסינטטי טוב לנו

חשוב להבין כי דשא סינטטי הוא בעל יתרונות רבים, כמו לדוגמא העובדה החשובה כל כך שהוא לא דורש כלל תחזוקה. מתקינים אותו בפעם אחת, ובזה נגמרת כל התחזוקה שלו. אם נשווה אותו לדשא חי, הרי ברור שההבדל הוא בין שמים וארץ, כי דשא חי חייבים להשקות ולגזום כמעט בכל שבוע. יתרונן נוסף שממנו נהנים אנשים שהתקינו דשא סינטטי הוא העובדה כי אינם צריכים להוציא כסף נוסף על השקיה. במדינה כמו מדינת ישראל, אשר יש בה בעיית מים קשה, ויש צורך גדול לחסוך, עדיף בהרבה להתקין דשא סינטטי שכלל לא זקוק למים.

מחיר הוגן לצרכן

כאשר אנחנו באים לבחור את הדשא הסינטטי לבית שלנו, נגלה שיש הרבה מאוד אופציות של מקומות שבהם נוכל לקנות אותו. בימינו מדובר על תחום מפותח ביותר, כי בדשא הסינטטי יש הרבה מאוד סוגים, שכל אחד מהם עולה מעט אחרת. החברות שבהם נוכל לקנות את הדשא מציעות, לרוב, גם את שירות ההתקנה של הדשא, כך שכל האחריות שלנו בעניין היא קטנה מאוד. למעשה, כל מה שעלינו לעשות הוא לבחור את החברה שתתן לנו את השירות הטוב ביותר, ובמחיר הוגן. מדובר על השקעה כלכלית שאינה גדולה, והשקעה זו יכולה בהחלט לשנות את אווירת הבית שלנו לטובה מאוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה