שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

נגר ארונות


prosites

prosites

 
 

ארונות

ארון זה לא דבר שקונים כל יום. לכן לפני בחירת ארון והזמנת ארון מובנה מקטלוג שמחליט עבורכם מהו מבנה הארון שיהיה לכם תעצרו ותחשבו מעט. מכיוון שארון זה רהיט לאורך שנים הוא צריך להיות עשוי מחומרים נכונים. ארון טוב לא יתפורר אם רוצים להזיז אותו או אם טיפה מים נוגעים ברגלי הארון. ארון טוב לא מתנפח ולא נהרס כתוצאה משינויי מקום בחדר או מעבר דירה.

כאשר באים להזמין ארון חשוב לדעת מה הוא מיקומו ובאיזה תנאים ולחצים הוא צריך לעמוד לכן חשוב לדעת ולהגיד לנגרמה יהיה בו, כך הנגר ידע להתאים חומרים מהם יהיה עשוי הארון.

נגר ארונות יבנה עבורכם ארון לפי הצרכים שלכם ויבצע בו חלוקה שתהיה נוחה ושימושית לבגדים, לספרים, לכלי בית ולציוד שאתם רוצים להכניס בו. נגר ארונות ידע להמליץ היכן למקם מגירות ואיפה למקם כל דבר בכדי להפיק ניצול מרבי של שטח האחסון בארון. כשם שארון מטבח מזמינים לאחר מחשבה מעמיקה ובונים אותו במיוחד עבור בני הבית ומשתמשים בו לאורך שנים כך ארונות לא קונים בלי להגדיר את ייעודם.

כאשר בונים ארון מאפס ניצול החלל הוא אופטימלי. ארון שנבנה על ידי נגר מנצל נכון את חלל החדר שמוקנה לו אומנם ארון בבניה אישית בטווח הקצר יקר יותר אך מכיוון שארון לא קונים כל יום לטווח הארוך עקב עמידותו, חוזקו ויעילותו שווה את ההפרש של הכסף שתשקיעו בו.

נגר ארונות יבנה עבורכם ארון לפי הצרכים שלכם ויבצע בו חלוקה שתהיה נוחה ושימושית לבגדים, לספרים, לכלי בית ולציוד שאתם רוצים להכניס בו. נגר ארונות ידע להמליץ היכן למקם מגירות ואיפה למקם כל דבר בכדי להפיק ניצול מרבי של שטח האחסון בארון. כשם שארון מטבח מזמינים לאחר מחשבה מעמיקה ובונים אותו במיוחד עבור בני הבית ומשתמשים בו לאורך שנים כך ארונות לא קונים בלי להגדיר את ייעודם.

לפרטים נוספים ומידע נוסף –  נגר אהרון כהן - http://www.nagar.co.il


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה