שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ניהול מבנים אחראי


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

4 דברים שרצית לדעת על ניהול מבנים -

מכיוון שניהול מבנה הינו עץ אשר לו פירות רבים, אספנו בשבילכם קוראים יקרים, את חמשת הדברים החשובים והגדולים ביותר שיש להבין, כשמדברים על ניהול של מבנה, קטן או גדול ככל שיהיה.

1. הנהלת חשבונות וגבייה-

אם מתמקדים לרגע בבניין מגורים, נוכל לומר שבממוצע יש בין 15 ל- 30 דירות בבניין ישראלי סטנדרטי (משנות השישים) , ובבניינים המודרניים יכול להגיע מספר הדירות אפילו ל-100 או יותר. מאחר ואלו הם המספרים, נכון יותר יהיה, לתת למנהל חשבונות וגבייה את כל הנושא לידיים. במעשה זה, בעל נכס, או מנהל מבנה ציבורי, נפתר למעשה מריבוי משימות כגון- גבייה, חלוקה של קבלות, תיאום מול הבנקים והעברות כספים, ריכוז והעברת תשלומים לנותני שירות, טיפולים משפטיים מול סרבני תשלום, ודוחות לכל הגופים הממשלתיים.

אצלנו תוכלו לקבל מענה לכל אלו ועוד, ולהיות בטוחים שלא תצטרכו להתעסק עוד בנושא זה.    

2. נקיון המבנה-

אסתטיקה של מבנה על תוכנו הפנימי כמו גם החיצוני, היא בהכרח גורם משפיע היכול לשנות את מהלך הדברים וקבלת ההחלטות, באם מדובר בדייר אשר מעוניין לקנות דירה בבניין שלכם. אצלנו ניקיון המבנה וייעוץ בנושאים של אסתטיקה, הם עולם בפני עצמו, אשר בידיים הנכונות יכול להעלות את כמות הצרכנים למבנה בין אם הוא ציבורי או למטרות מגורים פרטיים.

3.  תפעול בעיות שוטפות-

ניהול מבנים עוסק בין יתר הדברים, גם בניהול של בעיות שוטפות אשר כולנו נתקלים בהם במהלך היום יום. ההתבלות של החלקים השונים בחומר הבניין, הם חלק מהמעגל הטבעי של שחיקת החומר בעבודה. ההבנה הזאת מביא עמה צורך אמיתי לשים ממונה בנושא, ולדאוג לכל הפרטים והבעיות הצצות מידי יום ביומו. אצלנו תקבלו מענה נכון לאינספור הבעיות הצצות בתפעול השוטף של המבנה- איטום גגות בזפת, מנועים וגנרטורים, מערכות מיזוג, אינטרקום, שערים חשמליים, רשתות יונים, מערכות כיבוי אש ועוד.

 

4. תכנון ותפעול הגינה-

גינת המבנה הינה "הפנים" של המבנה לעובר האורח או למבקר בבניין שלכם. אנו ממליצים בחום להשתמש בשירותיו של אדריכל נוף, ולהיות בטוחים כי הגינה שלכם מתכוננת ובטוחה לצמוח ולהיות בסופו של דבר הגינה היפה ביותר במלוא הפוטנציאל שלה.

אצלנו תקבלו את כל אלו ועוד הרבה שירותים אחרים, בצורה מקצועית ובגובה העיינים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה