שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ניקוי חלונות בבית - מחירים, מידע ועוד


סיגל דבח

ניקוי חלונות לדירות ובתים פרטיים - 052-8248572

 
 

תחום ניקוי החלונות לדירות ובתים, הוא אחד התחומים שתפסו תאוצה בשנים האחרונות. שכן, כחלק משינוי שיטת הבניה, הוזלת עלויות וקצב בניה משגשג, קמה לה תעשיה שלמה של מתקינים, יצרנים, מעצבים, זגגים, תריסנים וכמובן, מי שמנקה את כל זה. הן, החברות הקשורות לתחום ניקוי החלונות לבתים ודירות - ובמידה ותרצו, גם את התריסים והרשתות, מסילות החלון, הפרופילים ועוד. והכל כמובן עולה כסף. כמה? הנה מחירון כללי של התחום לפניכם:

 

ניקוי דירה ממוצעת מסגנון הבניה החדש, הכולל מרפסת שמש, ממ"ד, 3 חדרים ווטרינה, יעלה לכם בסביבות ה 350 ש"ח לנקות, מבפנים ומבחוץ. מרפסת שמש בלבד, נעה בטווח של 150 ש"ח עד 250 ש"ח, לניקוי פנימי וחיצוני. בחישוב כללי, כבר עדיף לעשות את כל הבית, כולל מרפסת השמש ושאר החלונות.

המחיר לגבי ניקוי תריסים באותו סגנון של דירות, הכולל מנגנון של תריסי גלילה (לא אשנבים), מקפיץ את המחיר בעוד 150 ש"ח בערך. כלומר, ניקוי של כל החלונות והתריסים בדירה ממוצעת, עולה 500 ש"ח. יש כאלו שלוקחים רק לראש השנה ולפסח ויש כאלו שיותר.

המחיר לגבי ניקוי של דירות ישנות יותר, שאינן מהסטנדרט החדש, מקפיץ דווקא את המחיר שכן, לרוב בבתים בסגנון זה התריסים עשויים מאשנבים והגישה לחלונות, קשה יותר. הערכה גסה לגבי ניקוי כל החלונות והתריסים בדירה מהסגנון הישן היא בסביבות ה 700 ש"ח ולא פעם, המחיר מטפס ל 900 ול 1000 ש"ח. הסיבה, מקורה בזמן ניקוי ארוך יותר, הצורך לשפשף חריצים וכדומה.

לגבי בתים פרטיים כגון וילות או פנטהאוזים וכדומה: המחיר של הניקוי אצלכם, שווה לכמות הדירות ש"מכיל" הבית שלכם. כך שאם יש לכם כמות של חלונות, מבחינת מספרם והקושי להגיע אליכם, השווה ל 5 דירות, הרי שהמחיר של הניקוי לא יעלה פחות מ 1500 - 2500 ש"ח. הכל תלוי. מומלץ לקבל הערכה מאיש מקצוע במקום.

עתה, לגבי חומרים ושאר נושאים. חברה מקצועית, יודעת במה להשתמש ובמה לא, מה  לא יזיק לרהיטים שמסביב ומה לא. מומלץ, להשתמש בחומרים נייטרלים תמיד. ניקוי המסילות, יהיה יעיל ביותר לאחר שפשוף עם מים רותחים ושאיבתם על ידי שואב מים. להסרת סיליקונים, צבע, מלט ושאר חומרים קשים, ניתן להשתמש בסכין מיוחדת הדורשת מיומנות. מומלץ תמיד לפנות למקצוענים על מנת שלא לשרוט את החלונות. שימו לב: אין לשים טינר ושאר חומרים על החלון שכן הם צורבים את הגומי ומתרכבבים עם הזכוכית ובכך, פוגמים בה. כמו כן, אם אתם לפני שיפוץ או בניה, כסו את החלונות על מנת להוזיל את מחיר הניקוי שלהם, זאת כמובן, במידה והחלטתם לפנות למומחים בתחום. במידה והחלטתם לעשות את העבודה בעצמכם, אם מטעמי מחיר, אם מטעמי מיעוט העבודה או כל סיבה אחרת, אנו מאחלים לכם בהצלחה ומקווים שהמדריך שלנו, סייע לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה