שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

סוככים ומרקיזות – הדרך הנוחה להצללת הבית והדירה


מרקיזות

 

פטיו סוככים
חברה המספקת סוככים, מרקיזה וכמעט את כל פתרונות ההצללה והקרוי הקלות והקבועות.
 
לפרטים:
 
052-597-6767
 
 

 

עונת הקיץ על כל היתרונות שלה, גורמת גם לא מעט אי נוחות. מצד אחד קיץ פירושו ים, חופש גדול, טיולים לעת ערב וגלידות. מצד שני, הקיץ מביא איתו לחות טורדנית, לילות שטופי זיעה וקרני שמש החודרות מבעד לחלונות ומחממות את הבית מאד. סגירה של התריסים יוצרת חום בלתי נסבל ואילו פתיחה שלהם מכניסה הביתה את קרני השמש.

מרקיזה – הפתרון המושלם להצללת הבית.

ללחות בשעות היום והלילה כאחד אולי אין פתרון זולת הפעלת המזגן. לחדירה של קרני השמש בשעות החמות, לעומת זאת, יש פתרון מצוין. התקנה של מרקיזות על חלונות הבית הפונים לכיוון השמש מונעת את החדירה של הקרניים והחום ישירות הביתה. עם זאת היא מונעת גם את הצורך בסגירה של התריסים, מה שמונע כניסה של רוח נעימה.

מרקיזה וסוכך – מה זה בכלל

המרקיזה היא אמצעי מצוין לסוכך על החלונות מפני קרני השמש. היא מורכבת מבד איכותי המורכב על גבי זרועות מתעקלות. כך נוצר מעל לפתח סוכך בצורת רבע מעגל. סוכך כזה מגן על הפתח מפני חדירת קרני השמש בעונת הקיץ. מרקיזה חוסמת גם חדירה של טיפות גשם למרפסת המוגנת בימות החורף. כך אין צורת לסגור את המרפסת וניתן להשאיר אותה פתוחה גם כשגשם יורד ומנקה את האוויר.

סוככים הם סוג אחר של אמצעי הצללה. הם מורכבים מבד המורכב על גבי ידיות ישרות. גם הסוככים מגנים על הבית מפני חדירת קרני השמש. גם סוכך וגם מרקיזה מהווים, בנוסף לתפקיד המוצהר שלהם, אמצעי לעיצוב הבית.

ניתן להרכיב את שני אמצעי ההצללה שצוינו לעיל על כל פתח וחלון בבית. גם בעלי עסקים רבים משתמשים המרקיזות להצללת העסק בשעות הצהריים החמות.

ידיות מתקפלות מול ידיות קבועות

תחום הסוככים התפתח מאד בשנים האחרונות. כיום ניתן להשיג מרקיזה או סוכך ברמה מצוינת. חלק מהם מורכב על גבי ידיות איכותיות מחומרים עמידים בפני חלודה ופגעי מזג האוויר. על מנת להיות בטוחים שהמוצר שרכשתם הוא אכן איכותי, מומלץ לבצע את הרכישה אצל אנשי המקצוע במוכרים ביותר בתחום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה