שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

סיוד גגות - הכן גגך לקיץ


jhoen ron
 
 

 

זהו זה, החורף מאחורינו, הגשמים נגמרו ואנחנו עומדים לפני שלב שבו צריך להתכונן ולהכין את ביתנו לקיץ החם והרותח שככל הנראה צפוי לנו בחודשי הקיץ המתקרבים. בכדי להכין את הבית בצורה הטובה ביותר והמוצלחת כדאי מאוד לשקול ולבדוק אופציה של סיוד גגות.

רבים אומנם מכירים את הרעיון של איטום גגות לפני החורף, רעיון שהוא באופן טבעי מאוד מתבקש ועולה על הדעת, וזאת מאחר ואף אחד לא רוצה שיטפטפו עליו מים באמצע שהוא יושב בביתו וצופה בטלוויזיה או מכין לעצמו ארוחת ערב.

דעו לכם כי סיוד גגות בזמן והכנת הגג שלכם לקיץ יכול לחסוך לכם אנרגיה וחשמל רבים וזאת בזכות סיוד גגות שמונע פליטה של קור מתוך הבית המקורר, סביר להניח, על ידי מזגן. סיוד נכון של גג הבית שומר על טיב זיפות הגג ומונע נזקים שיכולים להיגרם לאטימות הגג.

הכן גגך לקיץ

סיוד גגות מומלץ לעשות לפני הקיץ, בתקופת האביב, כאשר עדיין לא חם מידי ובחוץ מזג האוויר נעים יחסית בכדי שיהיה אפשר לעבוד בצורה טובה על גג הבית שלכם.

בתהליך סיוד גגות מנקים תחילה את הגג באופן יסודי, מאבק, לכלוך או כל דבר אחר שיכול להפריע. מנקים את פתחי המרזבים שיכולים להיסתם מלכלוך שאף ברוח כמו עלים ולאחר מכן מכינים את תערובת הסיד שמורכבת מדבק אקרילי ואמולסיה ביטומנית. התערובת הזו היא שנמרחת על הזפת האוטם את הגג והיא שיוצרת את הבידוד האיכותי ביותר והטוב עבור גג ביתכם. כמובן שניתן לשדרג את התערובת ולהוסיף לה חומרים חזקים ועמידים יותר, אך זאת בהתאם למצב הגג והצורך של הלקוח.

אחת וגמרנו?

חשוב מאוד להקפיד על הזמנה של סיוד גגות פעם בשנה בתקופה המתאימה, היא תקופת האביב. סיוד גגות אינה פעולה הנעשית פעם אחת וזהו, אלא הינה פעולה שחייבים לחזור עליה בכל שנה ושנה, מידי שנה וזאת על מנת ולשמור על אטימות ובידוד הגג בצורה הטובה ביותר לפני תחילת החמסינים וחודשי הקיץ החמים ביותר.

זיכרו, סיוד גגות הינה פעולה חיונית ביותר לכל גג ולכל בניין. אם ברצונכם לשמור על אטימות טובה ובידוד מירבי חובה להזמין סיוד מקצועי לגג הבית שלכם ובעזרת סיוד מקצועי שכזה תוכלו להיות בטוחים שאת הקיץ הקרוב תוכלו לעבור בביתכם בשלווה, נעימות ובעיקר קרירות וחיסכון באנרגיה חשמלית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה