שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

עוזרות בית - שומרים על בית נקי לאורך זמן


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

רובינו ממש לא מתלהבים לנקות. אם להיות מעט יותר מדויקים, רובינו שונאים לנקות - שונאים לשטוף, שונאים לנקות אבק מתעבים אף את המגע עם הסמרטוט. באם מצבינו האקונומי מאפשר לנו (ולעיתים אף במידה ולא) נדע לבחור להיעזר בשירות שהן עוזרות בית.

עוזרות בית יגיעו בדר"כ לביתנו, פעם אחת בשבוע או הרבה יותר, תלוי בגודל בית המגורים ובתקציב שלנו. העוזרות יעבדו משהו בקרב 3-6 שעות בכל ביקור ואם גם יבצעו את עבודתן כראוי בלכתן ישאר לנו בית מגורים נקי עד הסוף ומסודר, אחד שכיף לשהות בתוכו לא פחות עד שהוא מתלכלך ומתבלגן בחזרה.

רצוי, להישאר איתה במעונכם, בפעם הראשונה שבה היא מנקה בבית ולהדריך אותה במדויק מה לבצע ואיפה כל מוצר בבית מצוי. באופן זה, תוכלו לוודא שהיא באמת מבצעת רק את עבודתה כראוי.

 

אז מהו בתכלס תפקידן של עוזרות בית

בגדול, תפקידן של עוזרות בית הוא לצחצח את הבית: להסיר אבק שהצטבר, ניקוי שטיחים, לשטוף את כל הרצפות, לשטוף כלים, לצחצח את אותם השירותים והמקלחת ולשטוף את אותם החלונות.

ממש לא כול עוזרות הבית יהיו מוכנות לבצע כל דבר. יש עוזרות בית שעוד לא מוכנות לשטוף חלונות, ישנן כאלו שלא מוכנות לשטוף כלים ואחרות לא יסכימו לסדר ארונות בגדים. עקרון, בשביל להוציא משירותיה מטעם עוזרת הבית שלכם את אותו המיטב, כדאי להשאיר בשבילה רשימה של דגשים ומשימות לניקיון תוך לקיחה בחשבון של פרק זמן העבודה שלה.

 

איך אתם מוצאים עוזרת בית

רובינו ממש לא נסכים שכל עוזרת תיכנס לביתנו ותקבל גישה חופשית לרכושנו החשוב מאוד. משום כך, נברור עוזרת בית מתוך חברות ניקיון גדולות, אחרי שקיבלנו המלצות אודותיה מחברים או שמא מאנשים שאנחנו בוטחים בהם. באם לא קיימים בפני הצרכן המלצות אלו, ניתן לבקש עוזרות בית על ידי לוחות מודעות או שמא באמצעות האינטרנט. אם מצאנו עוזרת, בדרך חיפוש שכזאת. מומלץ מאוד, לדרוש מאותה העוזרת המלצות, אפילו על מנת לעמוד על אמינותה וגם על מנת להיות מודעים לאופן תפקודיה.

עוד לפני שעוזרת הבית מתחילה לעסוק אצלנו, מומלץ שנשב איתה ונתאם ציפיות. נשים לעוזרת דגשים מה נחוץ לכם שהיא תעשה בביתנו (שטיפה, אבק, שירותים, ניקוי שטיחים וכדומה) ונוודא מולה שהיא אכן מוכנה לבצע את אותן כל הפעולות הללו.

 

עוזרות בית המחירים

עיקר עוזרות הבית יזכו לשכר אודות שעת עבודה בשעה ששכרן לשעה ינוע לרוב כלל בין 35 ₪ ל60 ₪ לשעה.אל השכר לשעה תדרשו להוסיף שכר בעבור נסיעות ובהתאם לחוק אף תנאים סוציאליים, חופשות ובמקרה מטעם פיטורים אף פיצויים. לעיתים יהיו אלה חברות ניקיון שיעסיקו אחר העוזרות וכן החברות עצמן הינן אחראיות לתת תשלום להן.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה