שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

עיצוב גינות ממוקדות


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

עיצוב גינות ממוקדות בעלות מוטיב מרכזי תמיד יראו מאורגנות ומסודרות יותר. לא אחת בוחרים אלמנט מוביל ואיתו יוצרים עיצוב גינות מושלם.  אלמנט המוביל שנבחר לעיצוב גינות אינו אחיד ושונה מגינה לגינה. הבחירה בסופו של יום מכתיבה את הקו המעצב שממנו יוצרים את מגוון העיצובים השונים לגינה שלנו. יתכן כי נבחר להתמקד בסלעים מסוג מסוים או בגוון של עץ ואפילו סגנון של ריהוט שממשיך א העיצוב הפנימי של הבית שלנו.

 

בחירת אלמנט מרכזי לעיצוב גינות

עיצוב גינות בעזרת אלמנט מרכזי יוצר למעשה את השפה בה הגינה שלנו מדברת. הכוונה היא שאם בחרנו כמוטיב מרכזי אבנים או סלעים  כדי שנמשיך עם אלמנט הסלעים וממנו ניצור שלל סגנונות עיצוב לגינה. יתרה מכך מומלץ כי לא נערבב בין סוגים שונים של אלמנטים מאותו סוג והכוונה היא לדוגמה שאם בחרנו לצורך עיצוב גינות סלעי כורכר בגוונים מסוימים יהיה עדיף אם נמשיך ונלך עם סגנון אחיד ולא נבחר גם סלעי כורכר וגם אבני בזלת. עיצוב גינות ששומר על קו אחיד יהווה את מרכז העניינים וירשים את הבאים. אולם יחד עם זאת אין כלל הכוונה לא להשתמש בסוגים שונים אלא הדגש הוא לא לערבב ביניהם, אם נחליט על איזור מסוים שיעוצב עם חלוקי נחל הרי שזה לא יהיה קשור לאזור בו עיצבנו עם סלעי כורכר.

 

עיצוב גינות מושפע מגודל השטח

ממש כפי שהכותרת אומרת, גודל השטח ישפיע על עיצוב גינות. הכוונה היא שאם יש לנו שטח רחב ידיים נוכל לתכנן עיצוב גינות שמשלב מספר סגנונות שונים שיהיו ממוקמים באזורים שונים של הגינה, אך אם השטח קטן מומלץ שנבחר סוג מסוים ולא נערבב אותו עם סוגים אחרים וזאת כדי שניצור מראה אחיד ומושלם. הדרך הנכונה להחליט על האלמנטים שיהיו בשימוש הוא על ידי הכנת סקיצה מראש שמתוכננת בקפידה, רק לאחר שנתתם את דעתכם על כל פרט תיגשו לעבודה ותיישמו את עיצוב גינות שתכננתם הלכה למעשה. גם הריהוט שתבחרו לגינה מומלץ שיהיה מושפע מהבחירה הכללית שלכם לגבי כלל הגינה והאלמנטים, הדבר יצור שילוב טבעי וזורם של כל הפרטים בגינה החל מבחירת הצמחייה, התאורה, המסלעות וכדומה.

המאמר באדיבות - עיצוב ישראל


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה