שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

פופים כפינת ישיבה לגינה או כריהוט ביתי משלים על מה נקפיד


אייל שפע
 
 

פופים כריהוט גן ובית

פופים בהגדרתם הצרה הם כריות בד גדולות בגדלים שונים החל מפוף ליחיד, פוף לזוגות ופוף חברתי לכמה אנשים המיועדים לישיבה ולשכיבה. הפוף עשוי מבד וכשמדובר בבד הוא יכול להיות בהתאם לבחירה לרוב הוא עשוי מכותנה, או פוליאסטר אבל לא רק בד ניתן להשיג פופים מעור או מסקאי לכל סוג בד או אחר יש את היתרונות או החסרונות שלו, המילוי של הפוף יהיה לרוב מחלקי קלקר מה הגורמים לרכות ישיבה והתמרחות נעימה.

פופים  יכולים לשמש פינת ישיבה לגינה או ריהוט ביתי משלים ולא פורמאלי ולהוות ככתם צבע חזק ומשלים לסלון האירוח. מעבר לכך הכי חשוב שבבחירת פופים עלינו להתמקד בנוחות ואח"כ בעיצוב הפוף עצמו.

יש לזכור, הפוף מיועד לאזורים לא רשמיים ובדרך כלל לפגישות חוויה ונוחות בדירה או בגינה.
כשאנחנו בוחרים פוף יש לבחור מעבר לנוחות ואולי בגללה בגודל פוף המתאים לנו ולאווירה שאנו רוצים לשדר, גדלי פופים פופולאריים הם הפוף ליחיד, פוף זוגי גדול שיתופי וחברתי. מומלץ לבחור פוף שניתן להתמרח עליו, פוף שניתן אף לשכב עליו אם התעייפנו וזה אומר שעליו להיות בגודל ומילוי בדחיסות תואמת. המילוי של הפוף יהיה לרוב מחלקי קלקר הגורמת לרכות הישיבה.

מבחינת עיצוב הוא אמור לשדר לרוב חוסר פורמליות משמע לא מיועד לחדרים רשמיים ומכאן לא מיועד לחדרים משרדיים. פופים יהיו לרוב עגולים דבר נוח בפני עצמו המשדר מעגליות חברתית, אך ישנם גם פופים מלבניים או מרובעים שיכולים להתאים למרחב בו אנו מיעדים לשלב אותם, את את קשיות מילוי הפוף אנחנו צריכים לבחור בהתאם לנוחות שלנו האם זה זה יהיה פוף רך ובעל מילוי לא צפוף שניתן להתמרח עליו, לחליפין לפעמים פוף אישי יכול להיות נוקשה בהתאם למצבנו הבריאותי והתמיכה בגב ןבכל מיקרה אנו צריכים לבחור פוף נח שאנחנו וזולתנו יוכלו להתמקם בו לאורך זמן.

כשמדובר על עיצוב כמובן שנבחר מה שלטעמנו או מה שאנו רוצים שהפוף ישדר וישלים באווירה לה אנו מכוונים. יהיה זה פוף בסגנון כפרי או מודרני עם צבעים עכשוויים נועזים או קלאסיים. יש לזכור שבימי החורף בדרך כלל הפוף ייכנס למחסן או לדירה ועלינו לחשוב על כך מראש.

בנושא תחזוקת הפוף אל תשכחו שיש לנקות את הפוף לעיתים קרובות. שכן, הוא צובר אבק רב גם בבית ובטח כשמדובר בפוף המיועד לריהוט גן על אחת כמה וכמה.

דבר נוסף  כשמדובר על עיצוב הבית או הגינה לרבות שמירה ותחזוקה של הפוף שיש להחליט עליו הוא סוג הבד או העור פוף מעור מתאים יותר לבית ויישמר יותר בהשגחה תוך ביתית עם פחות שריטות ושחיקה, פוך המיועד לגינה ולצורכי חוץ יש לקחת בחשבון לבחור בד עמיד ואולי בתוספת כיסויי מגן שיכולים להיות מוחלפים בהתאם לשחיקתם ולעיצוב שאנו רוצים לשדר  מדיי פעם.

לסיכום: פוף הפך בשנים האחרונות למוצר ריהוט מבוקש הן בבית והן כריהוט גן, רק כמו כל דבר יש להקפיד מראש על מספר דברים שיובילו לבחירה חכמה ומהנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה