שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

פינוי בינוי והתחדשות עירונית כדרך לשיפור איכות הסביבה והעיר


טל ויתקין
 
 

הדיירים של אותם מבנים אשר נהרסים, מקבלים מקום דיור זמני, לכל תקופת ביצוע הפרוייקט, כאשר עם סיומו הם גם מקבלים דירה באחד מהמבנים החדשים. זהו ללא ספק תהליך לא פשוט אשר דורש מהדיירים לא מעט אך אין ספק כי בסופו של דבר תהליך פינוי בינוי הוא תהליך שבו כל הצדדים מרוויחים: הן הקבלן אשר מוכר כמות לא קטנה של דירות חדשות, הן הדיירים אשר מקבלים דירה חדשה ולרוב גם גדולה וטובה יותר מדירתם הקודמת וכמובן העיר עצמה אשר מחדשת את פניה באמצעות מבנים חדשים, יפים ואטרקטיבים יותר המחליפים את המבנים הישנים.

בניינים חדשים המוקמים במסגרת פרוייקטים של פינוי בינוי הם גם בטוחים יותר כיוון שהם עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר בכל הקשור למיגון מפני רעידות אדמה ובנוסף הם גם מכילים חדרי ביטחון המאפשרים, במרבית המקרים, להמנע מהסתמכות על מקלטים ובשגרה הם מהווים למעשה חדר נוסף בבית.

במהלך פרוייקטים במסגרת פינוי בינוי, מחודש לא רק המבנה עצמו אלא גם נבנים שטחים ציבוריים ופארקים לרווחתם של תושבי השכונה. בנוסף הבנייה החדשה עושה גם ניצול נכון ויעיל יותר של התשתיות הקיימות. על כן פינוי בינוי הוא לא פחות מרעיון גאוני אשר יישומו הוא מהלך ההופך ליותר ויותר פופולארי במהלך השנים האחרונות.

אם גם הבית שבו אתם מתגוררים מועד להיות חלק מפרוייקט פינוי בינוי עליכם לראות בכך לא כטרחה, ובדיוק ההיפך הוא הנכון. עליכם לראות בכך נס של ממש אשר הולך לתרום לרמת חייכם באופן ניכר.

בכל מקרה, בהחלט מומלץ להעזר גם בעורך דין מטעמכם ולא להסתפק בעורך דין מטעם הקבלן. עורך דין מטעמכם ישים את האינטרס האישי שלכם בראש מעייניו ויוודא כי העסקה היא אכן משתלמת עבורכם ושווה את הטרחה הכרוכה בביצוע תהליך פינוי בינוי שכזה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה