שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

פינוי דירה בחינם באמצעות צוות פינוי אמין


שי טופיגן
 
 

 

צוות מומחה של פינוי דירה בחינם לאחר שבדק כי הדברים שאתם מעוניינים לפנות הם בעלי ערך, הוא יבצע מיון לפני הפינוי. מיון זה בנוכחותכם כמובן, מאפשר לכם לבדוק את הדברים אותם אתם מעוניינים להשאיר או למסור. לרוב פינוי דירה מתבצע בכמה מצבים: פינוי מירושה, אדם שנפטר והוריש את הנכס שלו לבן משפחה והלה מעוניין להשכיר את הנכס או למכור אותו אך הוא זקוק עבור פינוי דירה בחינם בתמורה לחפצים שיימסרו. פינוי דירה מאספנים כפייתיים שאף הם אוספים דברים וחפצים שחלק מהם שווי ערך. פינוי דירה לפני שיפוץ- הרבה אנשים מעוניינים באותה ההזדמנות של שיפוץ הדירה או הבית לפנות אותה מחפצים מיותרים שרק מפריעים או מעוניינים להתפטר מהריהוט הישן על מנת לקנות חדש לאחר השיפוץ. הצוות של פינוי דירה עוסק במסחר של חפצים אלה והוא יוכל להעריך לכם במדויק את שווי הפריטים אותם אתם מעוניינים למסור.

דילול תכולת דירה

גם זו היא אופציה שבה יכול להתבצע פינוי דירה בחינם לרוב אם אנשים מעוניינים לעבור לדירה קטנה יותר מהרבה סיבות כמו שינוי לרעה במצבם הכלכלי, ילדים שגדלו ועזבו את הבית , על כל מקרה התכולה כבר אינה יכולה להתאים לדירה קטנה יותר והצוות פשוט ייקח אליו את החפצים המיותרים. לפעמים יש גם מוצרי חשמל שהם במצב כמעט חדש, גם אלה שווים כסף וצוות פינוי דירה יהיה מעונין בהם. לפני הרבה שנים קראו להם "אלטא זאעכן" מי לא זוכר את הטנדרים הישנים שהיו עוברים בשכונות וצועקים אלטא זעאכן?  אלה היו באים לבתים שהיו בהם דברים מיותרים ובכך בעלי הבית התפטרו מהציוד המיותר בדירה ואנשי האלטא זעאכן פשוט הרוויחו. היום זה התפתח בצעדי ענק והחברות הלו הם בהרבה יותר מסודרות ומאורגנות עם ציוד משוכלל בדיוק כמו צוותי הובלה מומחים, יש הם את המכולות הדרושות לפינוי הפסולת המיותרת במקומות מורשים.

בררו בכמה חברות היכן לבצע פינוי דירה  בחינם

לא כדאי למצוא את החברה הראשונה שאתם נתקלים בה על מנת שתבצעו פינוי דירה בחינם אפילו שזה בחינם, יש צוותים שיותר מקצועיים ויש מקצועיים פחות . בררו עם כולם מהי האופציה הטובה ביותר ובאיזה אופן הם מבצעים את פינוי הדירה. אם אחת מהאופציות נראית לכם כדאי כי תסכמו בכתב את ההליך ומה בדיוק הם מקבלים בתמורה עבור הפינוי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה