שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

פינוי דירות – כבר מצאתם את הדרך הטובה ביותר? אנחנו מצאנו!


אושר

קופירייטינג

 
 

 

פינוי דירות היה פשוט כשהיה ברשותנו רק מזרון, בגדים, מחשב, וכמה ספרים, אבל מהרגע שצוברים רכוש רב, ובמיוחד כשיש כבר משפחה וילדים, הסיפור יכול להיות מאוד מורכב. ואז דברים יכולים להסתבך,וזו דוגמה מצוינת לכך שכשמנסים לחסוך ולא לשלם על שירותים, בעצם קונים בזול ומשלמים ביוקר. הדרך הכי יעילה ומשתלמת לבצע פינוי דירות הוא בעצם להזמין שירותים אלו באופן מקצועי.

פינוי דירות באופן מקצועי – םמה זה משתלם?

קודם כל, במהלך פינוי דירות  שמבצעת חברה מקצועית אתם חוסכים בימי עבודה שלכם, גם הזמן שלוקח לארוז, במידה ותבחרו להכניס זאת לשירות, גם ההתעסקויות עם הדברים השונים כמו לפרק את עארון הקיר, את השיש במטבח, להפטר ממכונת הכביסה השבורה, לעקור את צמחית הפרא בחצר, ועוד. שלא לדבר על כך שבמהלך פינוי דירות מי שלא יודע לעבוד נכון עשוי לצאת עם גב תפוס ולהפסיד עוד ימי עבודה. כשמתחילים לפרק הכל לגורמים, מבינים שצריך להזמין מישהו שיפרק את הדברים הללו עבורכם, למשל את הארון קיר בחדר השינה של ההורים, ואת השיש השבור במטבח, ואז צריך לתאם עם מישהו אחר שיעזור להוריד את הדברים הללו, וצריך לברר מול העיריה באילו ימים מותר להשאיר דברים כאלה ליד הפח על מנת שיפנו אותם מבלי לתת לכם קנס. מתחילים להבין את התמונה? במהלך פינוי דירות יש כל כך הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, וזה הרבה כאב ראש, זמן התעסקות, תיאומים שונים, וצריך לעשות הכל באופן חוקי, מבלי להשאיר שום מקרר במסדרון, מבלי להשליך פסולת רצינית בימים אסורים, ועוד גורמים שחברות שנותנות שירותי פינוי דירות בקיאות בהם.

פינוי דירות – איך מתחילים?

הדבר הראשון והעיקרי שעליכם לעשות על מנת להשיג פינוי דירות כמו שצריך, הוא לבחור בחברה אמינה ומנוסה בתחום שירותים אלו. כבר בשיחת הטלפון, פרטו בדיוק מה אתם צריכים, כמה ציוד יש, האם צריך גם שירותי אריזה, האם צריך לפרק דברים, לנקות כתמים קשים שהתחבאו מאחורי רהיטים, האם יש חצר שצריך להתייחס אליה, בוידעם, גג, וכדומה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה