שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

פרגולה מאלומניום - הפרגולה המושלמת לגינה שלך


Binyamin t
 
 

 

פרגולה מאלומניום – הפרגולה המושלמת לגינה שלך
פרגולות הינן מבנה העומד בדרך כלל מחוץ לבית, הן נבנות בדרך כלל סמוך למבנה ומטרותיהן העיקריות הן הצללת השטח החיצוני לבית. פרגולה הינה חלק בלתי נפרד והכרחי לכל בית עם גינה, גג, חניה או מרפסת. הפרגולה משמשת אותנו להגנה מפני נזקי מזג האוויר. היא תגן על רכבכם מהשמש הקייצית היוקדת, היא תעניק לכם צל כשתשבו בשבת בבוקר עם כוס קפה בגינה ותגן עליכם מפני הגשם כשתגיעו הביתה ביום גשום. כיום ישנם שני סוגים עקריים של פרגולות: פרגולה מעץ ופרגולה אלומיניום.
 
יתרונותיה של הפרגולה מאלומניום
בעבר נהגו לחשוב שפרגולות מאלומניום הן פחות אסתטיות ולכן הרבו לבנות פרגולות מעץ. כיום אפשר לראות שדווקא עדיף וכדאי להשתמש בפרגולות מאלומניום לכל מטרה. ניתן לעצב פרגולות מאלומניום כמעט בכל צורה כמו למשל פרגולה עגולה, פרגולה מרובעת, פרגולה פתוחה, פרגולה סגורה, ועוד, ניתן לבחור אותן במגוון צבעים, סגנונות וצורות. 
בנוסף, כאשר בונים פרגולה מאלומניום, הרבה יותר קל לשלוט על רמת ההצללה שלה. בפרגולה זו יש אפשרות להתקין מנוע שישנה את רמת הפתיחה והסגירה של השלבים בפרגולה. בניגוד לפרגולה מעץ שהיא קבועה ולא ניתן לשנות את מידת ההצללה שלה.
היתרונות החשובים ביותר של פרגולות האלומניום הם חוזק מבנה הפרגולה וכמובן צרכי תחזוקה אפסיים (בהשוואה לפרגולות העץ).
 
האם יש לפרגולה מאלומניום גם חסרנות?
כיום לא נראה שיש לפרגולה מאלומניום חסרות בהשוואה לפרגולה מעץ. בעבר העיצוב של הפרגולות מאלומניום היה פשוט ולא מגוון מספיק. העיצובים לא יכלו להתאים ויזואלית ולא השתלבו עם הנוף באותה הצורה שפרגולות העץ הצליחו להשתלב בו. בשנים האחרונות חלה התפתחות דרסטית בעיצוב פרגולות האלומניום וכפי שצויין למעלה – פרגולות האלומניום החדשות מגיעות בשלל סגנונות ועיצובים שיתאימו בכל מקום.
כמו כן, בעבר מחירי הפרגולות מאלומניום היו גבוהים יחסית, דבר שהיווה חיסרון, אך היום, לאחר שרבים גילו את יתרונות האלומניום על הפתרונות האחרים, מחרי הפרגולות ירדו לאור התחרות שנוצרה.
לסיכום, ישנם שני סוגים בולטים של פרגולות המוצעות בשוק – פרגולות עץ ופרגולות מאלומניום. בעבר לפרגולה העשויה מעץ היו כמה יתרונות על הפרגולה מאלומניום אבל עכשיו, עם התקדמות ושיפור עיצוב הפרגולות ומחירן – לפרגולה מאלומניום יש יתרון בולט על כל פיתרון אחר.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה