שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

פרגולה מעץ רגע לפני הקיץ


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

החורף בעיצומו והקיץ בפתח ואיתו גם הצורך לטפל ולטפח את הפרגולה שלנו. מהלך השימור אינו דבר שיש להקל בו ראש והוא שקול לטיפול תקופתי ברכב, ככל שנתמיד ונקפיד על טיפולים בזמן כן הרכב שלנו לא יאכזב וישמר לאורך שנים, בדומה לכך גם הטיפול בפרגולה, אם נדאג לטפל ולתקן נזקים כל עוד הם קטנים הרי שהדבר יקל עלינו בתחזוקה השוטפת.

 

אבחון ואיתור בעיות או תקלות בפרגולה

אמנם פרגולה מעץ היא אינה מכונית או מכשיר חשמלי אך גם לפרגולה יש בעיות ותקלות שיש לתת עליהם את הדעת על מנת שהיא תישמר לאורך זמן. אחת התופעות הנפוצות היא הבלאי בצבע, מכות סריטות עלולות לגרום לצבע להיפצע ולהתחיל להתקלף, גם השמש עצמה אינה תורמת ויוצרת בלאי ודהייה, על כן מומלץ לאתר את אותם מקומות בהם הפרגולה ניזוקה בצבע ולתקן בהקדם האפשרי, ההשלכות אם נחליט לוותר יכולות לגרום לבעיות חמורות בעץ עצמו. על כן צבע פגוע יש לקלפו ולשייף היטב, לאחר קילוף ושיוף יש לחטא את המקום נגד מזיקים וחרקים. לאחר מיכן יש לצבוע מחדש את המקום שטופל, בדרך זו תבטיחו את שלמות קורות העץ. את הקירוי לפרגולה גם יש לבדוק אולם את בדיקת האיטום מבצעים לפני בא החורף ולא לפני הקיץ, הסיבה לכן היא פשוטה, בקיץ השמש יוקדת ועלולה לפגוע באיטום, לפני בא החורף מומלץ לבצע בדיקה מקיפה לאיטום על מנת לוודא כי לא חודרים מים מבעד לגג הפרגולה.

 

גם אם אתם יודעים, עדיף מומחה לפרגולות

גם אם אתם יודעים או מבינים עניין בכל הנוגע לשימור וטיפוח הפרגולה שלכם עדיין מומלץ כי תזמינו איש מקצוע מיומן על מנת שיבחן בעיניים מקצועיות את הפרגולה שלכם, סביר להניח כי מעבר ללכה ולקירוי ישנם עוד דברים שיש לבדוק כגון חוזק, יציבות וכדומה. היתרון בבעל מקצוע שישלו יותר ניסיון ויכולת לראות דברים שאנו כלא מקצוענים סביר להניח כי לא נבחין בהם או גם אם נבחין בהם אולי לא ניתן עליהם את הדעת כי הם יראו בעינינו כלא חשובים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה