שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

פרטים על הובלות רעננה


טולי

טולי

 
 
פותחים דף חלק!

עבור רבים מאיתנו העברת הבית הוא שלב משמח. מדובר על זמן טוב לבצע שינוי וסדר בחיים, לעבור על חפצים שאגרנו, לסדר ולאפשר מקום לחדש. על אף הכל, כאשר עוברים לבית חדש צריך לבחור בקפידה חברת הובלות שתוביל עבורנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יתאפשר לנו מעבר קל וזריז כמה שאפשר.

על מה לשים דגש שמחפשים הובלות בחדרה?

המרכיב הראשון שמרבית האנשים יסתכלו עליו הוא המחיר המבוקש. המחיר מהווה נתון עיקרי בהחלטה על בחירת המוביל עבור רוב האנשים, אמנם האם מחיר זול מהווה את הפתרון הטוב ביותר עבורכם?

בבקשה לא להראות מופתעים אם מתי שהזמנתם הובלה לכל העסק ב-800 שקלים ובתאריך ההובלה הגיע בחור רופס ובודד עם טנדר מלא דפיקות. הרי לא הייתם שמים את האוטו בכל מוסך זול, למה שתתנו את החפצים שלכם תחת אחריותו של סתם מוביל, על אף היותו זול.

איך לבחור מוביל איכותי

אם אתם לא בטוחים כדאי לכם לבדוק מספר הצעות מחיר. על ידי ביצוע השוואה בין כמה חברות תקבלו אינדיקציה מה כל חברה נותנת לכם ומהו מחיר ממוצע, בדרך זו יתאפשר לכם לדעת למה לצפות ולקבוע מחיר אותו אתם מוכנים ויכולים להוציא ולהבטיח שתקבלו את הכי טוב במחיר זה, למגוון טיפים נוספים כנסו לאתר הבא.

בבחינת הצעה ההבדלים יהיו ביטוי של:

ניסיון והמלצות - חברות בתחום ההובלה הפועלות בענף מעל 10 שנים מעסיקות פועלים מיומנים שיודעים את עבודתם ועובדים בזריזות וביעילות תוך כדי שמירה וטיפול מסור ברכוש שלכם. לחברות הובלות אלו לקוחות רבים ומסוגלות להציג המלצות.

ביטוח על התכולה - אם תבחנו תראו שמרבית מההצעות הזולות שיצא לכם לקבל אינן כוללות אף סעיף ביטוחי. בעת העברת תכולת עסק חשוב מאוד להקפיד ולראות שקיים סעיף מסוג זה ולשאול מה גובה כיסוי הביטוח בכדי שתהיו שקטים.

מס' האנשים וכלי ההובלה - חברות רציניות בתחום יגיעו להובלה במשאית גדולה לעומת כאלו שעוסקים על הדרך בהובלות שיבואו לבד או עם עובד מזדמן נהוגים על טנדר שבמקרה הטוב הוא בעל כיסוי ברזנט. חברות רציניות בתחום יספקו לכם צוות מקצועי של לפחות 3 אנשים, תלוי בגודל העבודה - מה שגורר טיפול טוב יותר בתכולת הדירה שלכם.

הובלות מנוף - שימוש במנוף יוביל לתוספת במחיר ובמצבים מסויימים לא תהיה לכם ברירה אחרת אלא מלהשתמש בו כתוצאה ממעליות קטנות. על אף הכל, מומלץ לשכור את שירותיו של מנופאי גם כשלא זקוקים לו נחרצות בגלל שהוא יכול לחסוך זמן וגם פוסל אפשרות של נזק לחפצים שלכם בעת סחיבת הפריטים בחדרי מדרגות קטנים.

בתקווה שנתתי לכם מספיק על מנת להתחיל למציאת הצעה שתהיה משתלמת ביותר עבורכם. רוצים עוד מגוון טיפים וכלים שיהיו לכם לעזר בחיפוש מובילים טובים במחירים שווים לכל נפש? כנסו עכשיו לאתר האינטרנט וגם אתם תוכלו להנות ממידע והמלצות שיאפשרו לכם לעבור את ההובלה ללא כאבי ראש מיותרים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה