שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

פרקטים - הכל על פרקטים לבית


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

בחלומות שברשותנו, מופיע ממש לא פעם, בית בעל מימדים, בעל חצר שפונה רק אל האגם, מרפסת שמש שמשקיפה לעבר החלל, חנייה פרטית מכוסה, כנראה אפי' בריכת שחייה קטנה וכמובן שמרבית המעון מוקם למעשה על סוג פרקט בולט ומבריק. אך זה בטח בלבד חלום אבל אפילו בחלומות הרוב רצוי להמצא איכותי ועשוי כמו שצריך, מסיבה זו מומלץ להיות מודעים לכך, מה חייב לבדוק כשצועדים לרכוש פרקט סופי מקצועי. אף אחד לא משער מתי החלום יהפוך למציאות.

קיימים מספר משתנים אשר קובעים את איכות הפרקט. פקטורים אלה קובעים האומנם אנחנו מדברים על פרקט איכותי שיחזיק פרק זמן או שמא בכלל לא. נחוץ לומר, שבכל חנות שתבצעו רכישה של פרקט כלשהו, ניתן להיעזר בתושבי העבודה שעובדים באיזור שינסו להסביר לכל אחד במיוחד דבר זה אכן במידה ומדובר בפועלים ששייכים לחברות פרקטים עצמם, מה השינוי שבין הפרקטים הרבים. אך והיה אם הנכם מתעניינים בלבוא מוכנים, רצוי שתלמדו לפני זה על אודות חברות פרקטים ועל אודות המוצרים שבבעלותם באמצעות אינטרנט ובזאת תשכילו כל מה שהנכם נדרשים לדעת על החברות.

ישנם מגוון אלמנטים שקובעים באיזו דרך אנחנו מדברים בפרקט איכותי. קודם כל, אפשרות הבלאי שלו. עליכם לא לשכוח, על פרקט עץ ניצבים רהיטים גדולים, מזיזים כלים, פוסעים אישים, כל אלה יכולים להביא לפרקט לההרס מהר. ככל שלפרקט ישנה אפשרות שחיקה גדולה בהרבה, בדרך זו אורך חייו של הפרקט ניכר בהרבה. אפשרות ההריסה ששייכת לפרקט שלכם כתובה בכיתוב AC, כשאליה נלווה מספר, ככל שהוא ניכר הרבה יותר, כך אפשרות השחיקה גבוהה יותר.

עוד עוביו של סוג הפרקט. סוגי פרקטים בנויים משכבות, במידה וזה זן פרקט עץ סמיך ויחד עם זה של נסורת ודבקים. ככל שזן הפרקט עבה במיוחד בהרבה כך הינו ייחשב לפרקט מושקע יותר. עפי רוב אנחנו מדברים על אודות עובי ששייך ל בין 8 מ"מ ל15 מילימטר.

בנוסף, חוזק מפני מים. פרקט הוא בשורה התחתונה עץ (אלא אם כן הוא למעשה פרקט למינציה שמסועף נסורת ומכובה כיסוי סינטטי), משום כך זה צריך להוות עמיד בפני מים. על מנת שאינו ייפגע, חיוני לא רק בלבד סוג פרקט אשר עמיד ממים אלא אף תיקון כפי שראוי בו. בקיצור, ייבוש מזורז עם המים אשר שופכים או לחילופין נשפכים עליו.

לסיום, בידוד סוג הפרקט. פרקטים שונים אמורים להוות מחלישים מחום וקור, כמו כן מרעשים (רעשי צעידה). הבידוד נעשה ע"י תפעול ספוג מתחת לליבה של זן הפרקט. רמת הבידוד מושגת באמצעות עובי הספוג שלו. העובי הנהוג נע שבין מ"מ מסויים לשלוש מילימטר.

ארבע הללו יקבעו והיה אם אכן מדובר בפרקט בעל רמה, שיחזיק מעמד עת זמן רב וישרת אותנו כראוי. בוודאי שלסעיפים אלו, כדאי להוסיף רק את העיצוב של הפרקט והצבע שלו אחרי שתקבלו את מרבית הנתונים והתשובות, תוכלו לגבש דעה איזה פרקט כלשהו הינכם קונים, לבית או לחילופין למשרד של העסק שלכם.

ודאי שנותרת השאלה כיצד מתבצע ניקוי פרקטים שונים. שלב הזה ייעשה ע"י פירמה שמתמחה בעניין, ראוי לברר עם תאגיד סוגי פרקטים כיצד עושים ללא לפגום בפרקט, בכלל לא משנה אם זה בהחלט פרקט עץ או לחילופין זן פרקט שונה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה