שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

צוות פינוי דירה- חברת הפינוי המובילה בישראל


אמנון
 
 

האם אתם זקוקים לשירותי פינוי מהדירה לפני מעבר לדירה אחרת? האם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה לפינוי חפצים ישנים מהדירה של ההורים? ובכן, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת "צוות פינוי דירה", החברה המובילה בענף הפינוי. חברת "צוות פינוי דירה" מציעה קשת רחבה של שירותי פינוי, השירות ניתן ללקוחות פרטיים, ללקוחות עסקיים וללקוחות מוסדיים. לחברה כל הציוד הנדרש למלאכת הפינוי והיא מחויבת לעבודה מקצועית ויעילה ופועלת בהתאם לחוקי העזר העירוניים. לחברה ציוד פינוי מקצועי כמו מכולות אשפה גדולות, רכבי פינוי, מנוף לפינוי מגגות ומקומות גבוהות, מנגנוני הרמה (ליפטים) וכלי עבודה לפירוק רהיטים וחפצים גדולים וכבדים שלא ניתן לפנות באמצעי פינוי רגילים. בין שירותי החברה- פינוי תכולה מדירות, פינוי מקלטים, פינוי משרדים, פינוי מחסנים, פינוי רהיטים ישנים, פינוי דירות של אגרנים כפייתיים ועוד שירותי פינוי נוספים.

זמני פינוי קצרים

חברת "צוות פינוי דירה" יודעת כי זמן שווה כסף וכי זמנם של לקוחותיה קצרים. לכן, החברה מתחייבת לזמני פינוי קצרים ולרוב תוך שעות ספורות ניתן להשלים את עבודת הפינוי, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כדאי לדעת כי חברת "צוות פינוי דירה" חותמת על הסכם עבודה מסודר ומפורט בו היא מתחייבת לזמני עבודה לאחר שנציג מטעם החברה מבקר בנכס שיש לפנות. במהלך הפגישה בנכס בודק הנציג את העבודה הנדרשת ומייעץ ללקוח כיצד ניתן לפנות במהירות וביעילות את הנכס או החפצים השונים ללא רעשים מיותרים ותוך מינימום הפרעה לשכנים.

עבודת פינוי יעילה

חברת "צוות פינוי דירה" נחשבת לאחת החברות המובילות והמקצועיות ביותר בענף הפינוי מדירות. החברה פועלת במיומנות וביעילות לאחר שפיתחה שיטת עבודה ייחודית הכוללת מיון החפצים בדירה שיש לפנות ולאחר מכן מתחיל צוות מוכשר ומנוסה בפינוי מהיר ויעיל של החפצים השונים. שיטת המיון מאפשרת להפריד בין חפצים וחומרי גלם שניתן למחזר, לדוגמה ניירות, מסמכים, בקבוקי פלסטיק, זכוכית, מתכת וכד'. כמו כן, חפצים שמישים החברה מוכרת הלאה או מעבירה כתרומה לעמותות וארגוני חסד. כחברה מובילה מחויבת חברת "צוות פינוי דירה" לתרום לקהילה ומרגע הקמתה היא משתפת פעולה עם ארגוני צדקה וחסד שונים בארץ וכך ציוד שימושי מגיע למשפחות נזקקות.

פינוי מסודר לאתרי אשפה

חוקי העזר העירוניים קובעים כי אין להשליך פסולת וחפצים באמצע הרחוב ויש לפנותם באופן מסודר בהתאם לחוק לאתרי אשפה מורשים. חברת "צוות פינוי דירה" מכירה את חוקי העזר של כל הרשויות המקומיות באזור המרכז ובאזורים נוספים בארץ ובסיום עבודת הפינוי מהדירה היא מפנה את הפסולת לאתרי אשפה ולמפעלי המחזור השונים, כמתחייב בחוק. חברת "צוות פינוי דירה" מחויבת לחוק ורואה חשיבות עליונה בתרומת לאיכות הסביבה. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה, בעיה ובקשה ואנו מתחייבים לשירות מקצועי ואמין ולמחירים משתלמים ונוחים.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה