שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ציוד לגננים – אז והיום


אליחי רובין

:)

 
 

שלא כמו בעבר, כיום גננים הינם בעלי יכולות מגוונות וחופש יצירה כמעט אינסופי. השנים האחרונות בתחום הגינון הביאו עמן פתיחות משמעותית בכל הנוגע לגינות בסגנונות שונים ומגוונים כך שכיום הגנן הוא למעשה איש הקסם שביכולתו לחולל גם את הגינה הפראית ביותר, וגם את זו האירופאית המתונה. כדי לתחזק גינה איכותית ויפהפייה לאורך זמן ובמשך עונות השנה המשתנות, ישנה חשיבות מרכזית לשימוש בכלי עבודה יעילים ברמת שירות גבוהה.

בשנים עברו, ההגדרות לגינות נוי היו מאוד מקובעות ואילו תודות להתפתחויות השונות גם נותני השירות לגננים התפתחו ומציעים שירותים מקיפים ברמה הגבוהה ביותר בתחום וללא פשרות. על מנת שהגננים המסורים יוכלו לבצע את העבודה לשביעות רצונו של הלקוח, השירותים הניתנים כיום הופכים את עבודת הגנן לפשוטה הרבה יותר.

המגוון הולך ומתרחב

בעבר, היו חנויות הגינון מציעות סוג אחד או לכל היותר שני סוגים של ציוד לגננים. בין שמדובר היה בגינון ציבורי ובין שהיה מדובר בגינון לגינות פרטיות, לא הייתה בחירה מרובה לאנשי המקצוע. כיום, יכולים גננים מקצועיים בעלי רמה גבוהה ליהנות משימוש בכלי עבודה ברמות שונות, לבחור את התקציב המתאים להם וכן את החברה המועדפת עליהם.

שירות תיקונים מקצועי

בעבר יכולים היו גננים לרכוש כלי עבודה מסוגים שונים כאשר ברוב המקרים לא הייתה כלל תעודת אחריות לגננים השונים. כיום, יכולים גננים ליהנות משירותי ציוד לגננים ותיקון כלי עבודה בתוך זמן קצר מיום הפקדתם. השירותים ניתנים בחברות המקצועיות והוותיקות בתחומן.

שירותי כלים חלופיים לגננים

בעבר, ציוד עבודה לגננים היה מוחלף רק במקרים שאכן הוכח כי הכלי אינו עובד. כיום, מספקות חברות כגון טכנו חוף ציוד לגננים חלופי במקרה של הפקדת הכלי לתיקון. החברה מחזיקה מלאי כלים חלופיים ברמה גבוהה ובאיכות מקצועית, המאפשרת לה להציע לכל גנן כלים ברמה מקצועית וללא פשרות.

שירותי תיקוני חוץ

בבחירת חברה מקצועית המעניקה שירותי תיקונים לכלי עבודה מקצועיים, ניתן להגיע עד לגנן במקום העבודה, במקום שזה יגיע בעצמו למוסך. יינתנו במקום שירותי תיקון ציוד לגננים ותוצע חלופה במקרה של היעדר אפשרות לתיקון.

המאמר באדיבות טכנוחוף - שירותי תיקון לכלי גינון באזור הצפון - 04-9521615


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה