שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ציפוי ארגזי רוח


אליחי רובין

:)

 
 

ציפוי ארגזי רוח

ארגז הוא הינו למעשה החלק התוחם גגות רעפים, בעיקר כאשר מדובר בבתים פרטיים.

מדובר בחלק חשוב מאוד מהמבנה החיצוני והפנימי של הבית, שכן אחד מתפקידיו הבולטים של ארגז הרוח הוא לייצב את הגג ולשמור שלא ינוע ממקומו. תפקיד נוסף ומשמעותי של ארגז הרוח הוא ניקוז מים, עלים ופסולת נוספת אשר נאגרת בעל כורחנו על גג המבנה, אשר בהעדר ארגז רוח איכותי עשויה להוביל לליקויים חמורים בבית כמו נזילות, עובש, רטיבות וכיוצא בזה.

ציפוי ארגזי רוח בעץ

ציפוי ארגזי רוח הינו דבר חשוב מאוד, למען יצליחו לתפקד באופן האופטימלי והיעיל ביותר. בין הציפויים הפופולאריים ביותר שניתן למצוא נמצא ציפוי ארגזי רוח בעץ.

לציפוי ארגזי רוח בעץ יתרונות מעטים לצד חסרונות רבים.

ראשית, כאשר אנו מבצעים ציפוי ארגזי רוח בעץ, אנו למעשה מקנים לביתנו מראה כפרי וטבעי, מראה אשר ללא ספק אנשים רבים בעלי בתים פרטיים חפצים בו. גג הרעפים, אשר תחום בעץ מעניק מראה מלבב ומיוחד כל כך, עד  אשר לא מעט אנשים שוכחים לקחת בחשבון את החסרונות הרבים שנגרמים כאשר הם מבקשים ציפוי ארגזי רוח בעץ.

החיסרון הבולט ביותר, אשר בסופו של דבר מניע אנשים רבים לעשות ציפוי ארגזי רוח בעץ, הוא הצורך התמידי לתחזק אותם- דבר שעולה כסף רב ומצריך העסקת אנשי מקצוע. עץ, במיוחד כאשר אינו טבעי לחלוטין, הינו חומר רגיש לגשמים רבים, ומצריך תחזוקה שוטפת וצביעה מדי שנתיים-שלוש שנים.  מעבר לכך, עשוי העץ להירקב ואך לדרוש החלפה מדי כמה שנים, הוצאה כספית גדולה לכל הדעות.

ציפוי ארגזי רוח באלומיניום

אפשרות נוספת, הבאה לידי ביטוי בכל הנוגע ל ציפוי ארגזי רוח, היא חומר האלומיניום הנודע. חומר האלומיניום הוא חומר חזק, עמיד, אטום ואיכותי, אשר הופך את כל נושא ציפוי ארגזי רוח לנושא חד פעמי ומשתלם במיוחד.

ציפוי ארגזי רוח באלומיניום בעלי יתרונות בלבד -

היתרון הראשון הוא כאמור חוזק האלומיניום, אשר בעת התקנתו מונע מאיתנו להזדקק לשינוי הציפוי אי פעם. חומר האלומיניום עמיד במיוחד בפני רוחות, גשמים וחלודה, אינו משנה את צבעו, ובעצם הופך את חיינו לקלים במובן הזה של ציפוי ארגזי רוח.

יתרון נוסף הטמון בחומר האלומיניום, המשמש לציפוי ארגזי רוח ,הוא האופציה לצבוע את האלומיניום בכל צבע העולה על דעתנו. כך למעשה, גם אלו אשר שאלו בתחילה על ציפוי ארגזי רוח בעץ, יכולים ליהנות מצבע העץ על ארגז הרוח שלהם, מבלי להצטרך לתחזק את הציפוי עצמו מדי מספר שנים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה