שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

צמחים או פרחי משי VS. צמחים ופרחים אמתיים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

עד לפני כמה שנים, פרחים וצמחים אמתיים היו הברירה היחידה שלנו כשרצינו לקנות זר או צמח למישהו שאנחנו אוהבים או לעצמנו, לקישוט הבית, לאווירה נעימה וכן הלאה. אבל היום, יש צמחים מלאכותיים ופרחים מלאכותיים גם כן, ויש לנו יותר מברירה אחת.

הטיפול הנדרש:

צמחים ופרחים אמתיים דורשים מים, והם לא יכולים לחיות בלעדיהם. מספיק שנשכח כמה פעמים להשקות אותם, והם עלולים למות. באופן עקרוני, לצמחים ופרחים כאלו יש חיים קצרים אצל רוב האנשים. בנוסף למים, הצמחים והפרחים צריכים גם אור ו/קרני שמש ישירות (תלוי בסוג- לכל סוג פרח וצמח יש את הצרכים שלו). לעומתם, צמחים מלאכותיים ופרחים מלאכותיים לא צריכים מים וגם לא שמש או אור. ובמקרה של צמחים ופרחים מפלסטיק, הם אפילו אנטי שמש, כי היא מחממת את הפלסטיק, ולכן אפשר לשים אותם גם בפינות חשוכות בבית שאליהן לא מגיע אור או חום.

למעשה, בכל מה שקשור לטיפול הנדרש כדי שהם יחיו, צמחים מלאכותיים ופרחים מלאכותיים הם עדיפים על פרחים וצמחים אמתיים. במקום להשקות אותם ולבזבז מים לכדור הארץ, ובמקום להשקיע כל כך הרבה זמן ולדאוג שהם בסדר, צמחים ופרחים מלאכותיים בסך הכל צריכים שינקו מעליהם את האבק מדי פעם ושישתמשו בהם כדי להאיר פינות "עצובות" בבית.

הריחות והאווירה:

צמחים ופרחים אמתיים יוצרים ריח בבית, לטוב ולרע, בעוד שצמחי משי וגם פרחי משי או פלסטיק לא יוצרים שום ריח. בינינו, עם כל הריחות שממילא יש בבית (בישולים, חיות מחמד וכדומה), מי צריך גם ריחות של פרחים וצמחים?

אז גם בתחום הזה, צמחי משי והן פרחי משי ופלסטיק מנצחים בגדול. אבל אם כבר מתעקשים ורוצים ריח, אין בעיה- בדרכים יצירתיות אפשר למלא את הבית בריחות נעימים של פרחים וצמחים, ובמקרה הזה השליטה היא בידינו, ואנחנו יכולים להחליט מתי יהיה ריח ואיזה ריח יהיה בדיוק.

תופעות בריאותית ובסביבת הבית:

צמחים ופרחים אמתיים יכולים לגרום לתגובות אלרגיה בקרב אנשים מסוימים, שלפעמים מתגלות רק בשלב מאוחר. בנוסף, שני אלו מושכים אליהם חרקים מעופפים, ובעיקר דבורים, ומי רוצה את אלו בבית? צמחי משי והן פרחי משי לא מושכים אליהם חרקים כאלו כי אין להם צוף וריח ומאותה סיבה הם גם לא גורמים לתגובות אלרגניות.

מההשוואה הזו, אפשר לראות שפרחי משי והן צמחי משי עדיפים, כמעט לחלוטין, על פי פרחים וצמחים אמתיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה