שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

קפה למשרד של קפה עלית מחוץ לבית


אמנון
 
 

רכישה של מכונת קפה אספרסו עשויה להועיל למשרד ממגוון היבטים. עבור העובדים, תוכל המכונה להיות פינוק אמיתי, אשר ישדרג את הפסקות הקפה הרבות שלוקחים העובדים במהלך ימי העבודה המתישים. העובדים יוכלו לראות כי המנהלים משקיעים בהם, והם יגלו רצון להשקיע בחזרה ולעבוד ביתר אפקטיביות.

בנוסף, חשוב שלא להתעלם גם מהמשמעות התדמיתית של למכונת הקפה עבור הלקוחות וגורמי העבודה החיצוניים אשר מגיעים למשרד. כאשר מגיעים למשרד בו מוצבת מכונת קפה איכותית ומעוצבת היטב במיקום מרכזי, העסק נתפס כרציני, מקצועי וחסר פשרות. לכן, הצבת מכונת הקפה יכולה לשפר משמעותית את תדמית העסק בעיני כל מי שמגיע אל המשרדים.

להגדיר את הצרכים שלכם

לפני שאתם רוכשים מכונת קפה למשרד, חשוב להבין קודם כל מה בדיוק אתם צריכים, על מנת להתאים את המכונה המתאימה ביותר. קיימים סוגים שונים של מכונות קפה המיועדות למשרדים. אחד מן הדברים הבסיסיים ביותר שיש להגדיר הינו ההספק הרצוי של המכונה. עליכם לחשוב כמה עובדים יש במשרד שלכם, ולקחת בחשבון שכל אחד מהם שותה שתיים-שלוש כוסות קפה מדי יום ביומו, אם לא יותר מכך. בנוסף, עליכם לקחת בחשבון שהמכונה, ככל הנראה, תשרת גם את כל באי המשרד שאינם עובדים.

אם הגעתם למסקנה שאתם זקוקים למכונה אשר תספק מאות כוסות קפה ביום, הבחירה הנכונה ביותר היא, ככל הנראה, מכונה אוטומטית בשירות עצמי, אשר יכולה להכין באופן מיידי מגוון רחב של משקאות. לעומת זאת, אם אתם זקוקים למכונה בהספק קטן יותר, תוכלו להציב מכונת קפה אספרסו קטנה ופשוטה יותר, אשר מזכירה את המכונות הביתיות ועושה שימוש בחלב אמיתי. מכונה כזו עשויה לספק קפה איכותי, ממש כמו חוויה של בית קפה אמיתי.

למקם נכון את המכונה

עוד אלמנט שצריך לבחור לגבי המכונה הינו המיקום שלה. כאשר קובעים את המיקום של מכונת קפה למשרד, כדאי לחשוב קודם מי עומד להשתמש בה.

למשל, אם המכונה עתידה לשמש אך ורק את עובדי העסק, ניתן להציב אותה במקום בעל אופי "פרטי" יחסית, כמו למשל המטבח. לעומת זאת, אם המכונה תשמש את כל מי שמגיע אל המשרדים, כדאי להציבה במקום ציבורי יותר, כמו למשל הלובי. במקרה זה, ניתן יהיה לבחור במכונה שהעובדים יוכלו להפעיל באמצעות העברת כרטיס עובד, ואילו מבקרים אחרים יוכלו להפעיל באמצעות תשלום של מספר שקלים- כך שניתן יהיה להגביל את הצריכה לכמות סבירה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה