שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

קרמיקה - הדרך היפה לשיפוץ מטבח או אמבטיה


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

 

עומדים לשפץ את המטבח או את האמבטיה?  זה הזמן לבדוק אילו אריחי קרמיקה קיימים בשוק. בשביל לשנות את העיצוב ולהפוך את המטבח והאמבטיה לחדר יפים יותר. מה שמתחילים בקטן יכול להיגמר בחדר מעוצב בגדול.

בחירת שיפוץ והחלפת קרמיקה נעשית על פי מספר מדדים, ראשית, על פי מדד של חוזק, לוקחים אותו ועושים כל מה שנחוץ כדי לבדוק את רמת החוזק שלו, תזכרו אריח חלש הוא אריח שיפול מהר, יתפורר, וייהרוס את הקיר ואת העיצוב של החדר. שנית, ספיגה, הרבה פעמים עושים ניסויי ספיגה כדי לוודא את האיכות של שיפוץ אריחי קרמיקה למטבח או לאמבטיה. הרעיון הוא לוודא עד כמה הם עמידים. לידע כללי, קרמיקה עמידה יותר מגרניט או אבן.

לסיום בודקים את עמידות ההחלקה של האריחים. ככל שהאריח עמיד יותר כך הסיכוי שאנחנו נפגע או נפצע קטן יותר. בחנות בה תקנו את האריחים תוכלו לבקש מהם לבדוק את רמת העמידות של האריחים על פי טבלה מיוחדת.

עכשיו לשאלה הגדולה, איך בוחרים אריחים. אחרי שעברנו על כל העניין של עמידות, חוזק וכדומה, מה שנותר זה העיצוב. אנחנו יכולים לבחור עיצוב בהיר, לבן, בז' או אחר שיגדיל את הנופך של החדר ויאיר אותו. לרוב אנשים מעדיפים לא להשתמש באריחים כהים, למרות שהם שומרים על הניקיון של החדר. בשיפוץ בתים עם ילדים יש בכך יתרון , כי הרי ידוע שילדים מלכלכים את הקירות, גם עבור אריחי קרמיקה למטבח זה יכול להיות פתרון כי ככה הם לא מתלכלכים משמן ושאר הירקות בזמן הבישול, הבעיה היא שוב, העיצוב.

עוד פרט שצריך לקחת בחשבון זה השילוב בין האריחים לשאר הפריטים במקום, אם אנחנו מדברים על המקלחת הרי שמדובר על השילוב שבין אריחי קרמיקה לאמבטיה לבין האמבטיה והכיור, במטבח אנחנו מדברים על השילוב שבין האריחים לשיש ולארונות. רוב האנשים נוהגים לבחור בצבעים דומים או משתלבים על מנת שהמקום לא ייראה כמו קרקס צבעוני.

נקודה אחרונה היא גודל. אריחים גדולים מדי יוצרים אווירה לא נעימה בעוד אריחם קטנים מדי יכולים לתת תחושה של חדר קטן. אל תבחרו אריחים בגודל מרצפות ומצד שני אל תבחרו אריחים קטנים מדי, גם הרכבתם תהיה מסובכת וכל שינוי בעתיד יהיה מסובך.

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה