שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ריהוט גן מעץ – כל השיקולים המהותיים


אליחי רובין

:)

 
 

מי לא זוכר את שנות התשעים או השמונים? גינות וחצרות מוזנחות הכוללות פיסות דשא לא מטופלות, כסאות גן זרוקים, מחסן וכלי עבודה. במקרה הטוב היו בגינה כמה כסאות ושולחן ישיבה רעועים לאורחים, לחגים ולשבתות.

ישראל בקדמת הטכנולוגיה

כמה עשורים מאוחר יותר, וישראל אינה מפספסת את הטרנדים החמים ביותר בעולם כולו בעיצוב, בפיתוחים טכנולוגיים, במראה, בסגנון ובקדמה. הגינות הפרטיות שניתן לראות כיום בישראל מהוות השראה גם לאחרונה חובבי העיצוב בתחום. ריהוט גן מעץ או ממתכת בשילוב חומרים כגון זכוכית ואבנים טבעיות או מעובדות, שיש וחומרי גלם אחרים הופכים כל גינה לגן עדן פרטי. פלא שהגינה מקבלת כל כך הרבה השקעה על ידי בעלי בתים?

מגוון מערכות ריהוט

בין מערכות הריהוט הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות נמצא מערכות של ריהוט גן מעץ במגוון מראות וסגנונות שונים, המשרתים גינות מסוגים שונים. בחירה בריהוט גן העשוי סוגים שונים של עץ מצריך הכנה מראש והכרת התנהגות החומר על מנת להבין את ההשלכות של רכישת מערכת ריהוט לגינה העשויה עץ.

שמש, מים, עץ

יודעים כולם כי עץ רגיש למים. לכן, ברכישת מערכת ריהוט לגן העשויה עץ חשוב לקחת בחשבון כי אם המערכת חשופה לשמש ולגשם – עלול להתרחש תהליך בלאי מואץ. רצוי להציב את מערכת הריהוט מתחת לסוכך מגן או במקום מוגן מהשמש ומהגשם. כמו כן, רצוי לכסות על הריהוט בכיסוי ניילון או כל כיסוי אחר.

חומר ציפוי

מאחר ומדובר בהשקעה לשנים ארוכות, רכישת ריהוט מעץ מצריכה תחזוקה מדדי כמה שנים. עץ נוטה להתבלות ובמידה ומדובר בעץ טבעי, רצוי לצפות אותו בלק או בכל חומר ציפוי אחר שישמור עליו מחבלות, דהייה, מכות חיצוניות ובלאי מואץ.

בחירה חכמה של סוג עץ

בחירת מערכת ריהוט לגן אינה עניין של מה בכך, מאחר ומדובר בחומר גלם העשוי להחזיק מעמד למשך שנים או להיהרס תוך חודשים מספר. חשוב לבחור בחכמה את סוג העץ על מנת שזה ישרת אותנו למשך שנים רבות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה