שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2536
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ריהוט גן – איכות מול מחיר


אבי ביטון
 
 

 

מי מאיתנו לא מכיר את כיסאות הפלסטיק המיועדים לגינה, שמחזיקים מעמד בערך קיץ אחד, שבמהלכו חצי מהם נשברים, רבע מתלכלכים והשאר פשוט דוהים. כאשר אנו מעוניינים לרכוש ריהוט גן, הדילמה העומדת בפנינו תתרכז בעיקר באיכות אל מול המחיר. נכון שאף אחד לא רוצה להוציא סכום גדול מדי של כסף על ריהוט גן. לעומת זאת, בדומה לכמעט כל דבר בחיים. אם אדם יחסוך על משהו זול מאיכות נמוכה יותר, הוא יקנה אותו שוב ושוב עד שיאלץ לשלם יותר כסף מאשר אם היה משקיע מעט יותר במוצר שיחזיק מעמד וישמש אותו במשך שנים רבות.

ריהוט גן – למה הוא נועד?

ריהוט גן, באופן עקרוני, נועד לרהט את הגן. אך זה ברור לכולם וזו לא המטרה שלשמה אתם קוראים מאמר זה. נתחיל ונאמר שריהוט גן משמש הרבה למסיבות שנערכות בגינות בתים, ישיבות ואסיפות למיניהן, אירוח חברים ובני משפחה (בעיקר כאשר הבית קטן ואין מספיק מקום לכולם), או סתם לישיבה מהנה באוויר הנעים בחוץ. ריהוט גן ללא ספק נחוץ לכל בית שלו יש גינה צמודה. מלבד השימושיות הרבה שלו, ריהוט גן מעניק גם מראה יפה ומעוצב לגינה. נכון שעצים, פרחים ומדשאות עושים את העבודה לא רע, אך ללא ריהוט הגינה תראה ריקה מדי לעתים. ואיזה ספסל קטן בצד או כמה כיסאות סביב שולחן קטן, ישלימו בצורה מדוייקת את החסר בה.

ההשקעה משתלמת

במקומות בהם יש רוח חזקה, שמש או פשוט שימוש רב בריהיטי גן, מומלץ באמת להשקיע מעט יותר ברכישת אותו ריהוט. כאשר משקיעים בריהוט איכותי, הוא אינו דוהה במהירות בשמש, אינו עף ברוח, אינו מתבלה ומחזיק מעמד למשך זמן רב. במידה וישנו שימוש רב, השקעה זו תשתלם יותר מאשר לשלם סכום נמוך בתדירות גבוהה. במידה והגינה אינה משמשת לישיבה ומסיבות פעמים רבות, ניתן לקנות ריהוט פשוט יותר. אך גם בגזרת הריהוט הפשוט יותר ישנם סוגים שונים, חזקים יותר ופחות. וכאן כבר מומלץ להחליט לפי אלמנטים של נוחות ושימושיות. והכי חשוב כמובן – התאימו את הריהוט לצרכים האישיים שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה