שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

ריסוס לבית- כל מה שכדאי לדעת


ubebig@gma
 
 

בשנים האחרונות שירותי ריסוס לבית מגורים הפכו להיות שירותים נפוצים במיוחד כיוון שכמעט בכל בית ניתן למצוא מזיקים שונים שקשה מאד להיפטר מהם ואין זה משנה אם זהו בית פרטי שחשוף לזה או בבניין רב קומות שגם בו רואים מדי פעם לא מעט "הפתעות", בעיקר בעונת הקיץ.

חשיבותו של ריסוס בטיחותי:

ובכן, אם כבר הזמנתם ריסוס לבית, כנראה שלא הצלחתם להכחיד את כל המזיקים באופן עצמאי. לכן, רגע לפני שאתם מכניסים חברת ריסוס לדירה שלכם, יש לבחור את החברה המקצועית ביותר. בתחום זה, חלק בלתי נפרד ממקצועיות הוא שמירה על הבטיחות, הן של המרסס וכמובן של הדיירים. חברות ריסוס מקצועיות משתמשות אך ורק בחומרים שעברו אישורים קפדניים ונמצאו בטיחותיים לשימוש. ישנם חומרים חזקים יותר שאסורים לשימוש ולכן חשוב לוודא שחברה לא מחזיקה בהם. בנוסף, על המרססים לתת לכם הוראות בטיחות: כלומר, מתי כבר אפשר היכנס לתוך בית מרוסס ומתי ניתן לנקות אותו.

להשיג תוצאות אולטימטיביות:

הסיבה לשמה אנו מזמנים לבית שלנו חברת ריסוס היא כיוון שלא הצלחנו להיפטר מהמזיקים לבד. פעולה זו דורשת מאתנו תשלום עבור השירות והיעדרות מהדירה בזמן הפעולה ואחריה. על כן, רצוי לעשות זאת פעם אחת בצורה מדויקת שתשיג תוצאות רצויות. לכן, יש להסביר לבעל המקצוע מהו בדיוק המזיק שאתם נתקלים בו בבית- חרקים קטנים ומעופפים, נמלים על השיש ובפינות הבית או ג'וקים די גדולים. עבור כל אחד מהסוגים שהוזכרו משתמשים בסוגי ריסוסים שונים וכמויות שונות, בעצם רק כך אפשר לייעל את התהליך ולגרום לכל המזיקים באשר יהיה להיעלם.

לסיכום:

אם יצא לכם לראות ברחבי בית המגורים שלכם מזיק אחד, סביר להניח שישנם עוד כמה או שעשויים להגיע בקרוב עוד כמה חברים. ובכן, אם גם אתם רוצים להקדים תרופה למכה ולזמן חברת ריסוסים כבר מהמזיק הראשון שאתם נתקלים בו, תוכלו להתקשר לחברה איכותית ומקצועית, להסביר בדיוק מהו סוג המזיקים שיש לכם בבית, להכחיד אותם כבר עכשיו וליהנות מסטריליות לאורך זמן!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה