שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

שילוב אלמנטים שונים בפרגולות שונות


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

פרגולות מטרתן העיקרית היא להצל. מי שחושש מגזרות השלטון הרי שאם נקפיד על הכללים לא נצטרך לחשוש מחוקיות הפרגולות או הרישוי שלכם. באופן כללי החוק שעבר רפורמה בתחילת אוגוסט 2014 מגדיר כך: "פרגולה - מצללה, היא מבנה ללא קירות ובנוי מחומרים קלים ותקרתו משטח הצללה,  משטח ההצללה צריך להיות בעל מרווחים שווים והחלקים האטומים בקירוי כלומר הסרגלים לקירוי מהווים לפחות 40% ממנו." מבנה כזה מקבל פטור מהיתר.

 

ועכשיו, האלמנטים.

לאחר שהבנו מהן פרגולות ואין ניתן לקבל עליהם פטור, הרי שעלינו לבחור אחת לגינה שלנו. בחירת הפרגולה לרוב תעשה בהתאמה עם סך התכנון והעיצוב של הגינה כולה. לדוגמה ריהוט גן מעץ מלא וגושני יחייב פרגולה גם מעץ מלא וגושני אולם אין חוק או כלל שמחייב זאת, כלומר ניתן לבנות פרגולות מסוג אחד ואילו לבחור ריהוט גן מסוג אחר. לכן הדגש בבניית פרגולה היא לנסות ולעצב אותה שתהיה כללית ללא מוטיב מדויק. רק כך תוכלו לבחור ריהוט שונה שעדיין יוכל להתמזג עם הפרגולות. בנוסף שילוב של אלמנטים על חלקי הפרגולה יכולים לתת מענה מושלם לעיצוב ש"הולך עם הכול". אלמנטים לדוגמה הם שימוש בפלדה או ברזל מסוגנן, מידוף מוסתר על מנת שתוכלו להניח עציצים. גופי תאורה שמשלבים ספוטים ממוקדים להדגשת אזורים בגינה.

 

מה שלא תבחרו תוודאו כי התקנתם במקצועיות

כאשר אתם עומדים לפני התקנת פרגולות, בין אם הן מעץ או אלומיניום אתם חייבים לוודא כי אותו בעל מקצוע באמת בעל ניסיון בפרגולות מאלומיניום או עץ, הסיבה היא שההתקנה חייבת להיות איכותית, אנו לא מדברים על אסטטיות או עיצוב אלא נטו על ההתקנה. התקנה לא מקצועית יכולה למוטט פרגולות לרצפה וחמור מיכן אולי אף לגרום נזק לאדם. אל תתביישו לבקש אישורים או ממליצים שמתאימים לסוג הפרגולה אותה אתם עתידים לבנות. למעשה מראש אל תתעסקו עם אדם שטוען למקצועיות וכביכול יודע להתקין פרגולות אך אין לו איך להוכיח זאת. יתרה מכך, אל תתפתו מהר מידי למחיר זול כי מחיר זול עלול לרמוז על משהו לא תקין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה