שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

שירותי הדברות


שרית געש

שרית

 
 
מפחדים מג'וקים?

כמעט כל אחד מכיר את הרגע המבעית הבא, באים באישון ליל לדירתכם ומוצאים חרקים מאיימים. כל אותם יצורים לא קרואים הם מטרד אמיתי, לא רק בגלל אי הנעימות, לעיתים הם גם גורמים למחלות. אז מה אפשר לעשות אם יש זוחלים אצלנו בבית?

לשם כך יש הדברות!

למה לחיות בסבל אם ניתן לפתור לכם את הבעיה? שירותי הדברה מקצועיים מסוגלים לפתור בקלות את הבעיה, לנקות את החצר ובספו של דבר גם לשים קץ למזיקים. ברוב הפעמים לא תצטרכו לעשות שירות ההדברה פעמיים. באיזה מצב מדברים עם מדביר מקצועי?

יונים וציפורים

יש צואת יונים על הבגדים? כשיש במרפסת ריבוי יונים, אין שום הצדקה לשים חומרי הדברה רעילים. קיימות לא מעט טכניקות שמסלקות את הציפורים בלי להכאיב להן. לדוגמא, רשתות מיוחדות ומראות.

להיפטר מהעכברים

מצאת עכבר בבית? יש היום לא מעט דרכים לטיפול בבעיה של מכרסמים; אתם יכולים לפזר מספר מלכודות, לפזר בבית חומרים מרעילים או פשוט להיות הומניים ולפזר סוג של חומר בעל ריח המפחיד את המזיק ללא פגיעה ממשית.

הדברת ג'וקים

אנשים לא חיים בשלום עם מקקים - הם מלכלכים, גורמים למחלות ובעלי מראה מחלחל. מדביר מנוסה יכול לשים סוף למזיקים הבעייתים לתמיד באמצעות חומרים רעילים שונים וטיפול מקיף.

צרעות ודבורים

ריבוי של צרעות בביתנו זו בעיה ממש מסוכנת. עקיצת דבורה או צרעה היא לא חוויה מהנה במיוחד, ורצוי מאוד לא לעבור זאת. מדבירים מקצועיים יודעים איך עדיף לפתור את בעית הצרעות בלי בעיה.

מה כדאי לדעת לפני התחלת ההדברה?

אם מצאתם מכרסם לא רצוי בסביבתכם, אין שום ברירה אלא לפנות למדביר מוצלח. בדקו מראש שמדובר על מדביר טוב עם רישיון מתאים בשביל עבודת ההדברה, ושאין שימוש בחומרים מדבירים רעילים שפוגעים בטבע ובבעלי חיים.

בשביל מידע חיוני לגבי מזיקים שונים, גלשו אל האתר ותמצאו הצעות נוספות ממיטב אנשי המקצוע.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה