שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

שירותי סיעוד ופורים


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

מדוע שירותי סיעוד זה דבר חשוב כל כך? מדוע עלינו לתמוך בהם ככל יכולתינו מבחינה כלכלית או כל בחיה אחרת? אינם יודעים? אין לכם גם רעיון? טוב אז אני אסביר על ידי דוגמא רלוונטית.

פורים מגיע וכולם שמחים, צוהלים, מתארגנים עם תחפושות, ממתקים משלוחי מנות ומה לא.. אבל האם מישהן צכם זוכר את הקשישים? האם מישהו מיכם זוכר את אלה שאצלם פורים הוא סתם עוד יום ולא בגלל שהם לא רוצים.. הם פשוט לא יכולים, קשה להם לצאת מהבית, גם כל גיחה לסופר מלווה בקשיים רבים, הסחיבה קשה להם, אז לא קונים מה שלא צריך, לרוב גם המצב הכלכלי הוא בכי רע.. ככה שהם גם לא יכולים להרשות לעצמם.. וכך,הופך לו היום השמח הזה, ליום מדוכא ועצוב בו אנשים שאינם מקבלים טיפול סיעודי, נאלצים שלמוע את המולת הפורים של הרחוב מהכורסא בבית.

ואיך זה יכול להראות עם חברות סיעוד נכנסות לתמונה? בואו ותווכחו כי טיפול סיעודי נכון, יכול לשמח כל כך, שרק לחשוב על רגעי האושר הקטנים האלה, עושה לי טוב. המטפל מגיע ביום הפורים לביתו של המבוגר מוקדם בבוקר, הוא מקשט את הבית בבלונים ובצבעים עליזים, מביא ממתקים ואוכל טוב, מדליק מוזיקה שמחה, אבל לא יותר מידי כדי לא לפגוע באוזניים הרגישות של הישיש, אחרי כמה שעות יורדים הישיש והמטפל משירותי סיעוד אל הרחוב, נהנים מהשמחה שברחובות.. אבל לא ליותר מידי זמן, רק עד שהזקן כבר לא יכול ואז הם עולים חזרה הביתה שמחים ומרוצים..

רואים את ההבדל? מדהים! ומדובר בסך הכל בבנאדם אחד, שהחליט לוותר על החג שלו בשביל חג של מישהו אחר, זה מה שעושות חברות שירותי סיעוד, הרבה מצוות כל הזמן, לכולם! בלי חשבון. ישנם חברות שאצל ניתן לקבל לכאורה אותו דבר רק עם תשלום ועם עובד זר שנותן את הטיפול הסיעודי, אז בינינו, מי הייתם רוצים שיהיה בבית של ההורים שלכם ביום הזה? מטפל זר שבסך הכל יודע איך עושים טיפול סיעודי? או מישהו מחברת סיעוד שבא כדי לשמח??


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה