שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

שירותי פינוי וניקיון של הארגון הישראלי לפינוי דירה


אמנון
 
 

הארגון הישראלי לפינוי דירה מציע שירותי פינוי מתקדמים ואיכותיים לכל סוגי הלקוחות. החברה מציעה שירותי פינוי מגוונים כמו פינוי תכולת דירה לפני מעבר או מכירה, פינוי חצרות בתים, פינוי מקלטים, פינוי מחסנים ועוד. כחברה מובילה בתחום הפינוי מדירות מציעה החברה שירותי ניקיון מקצועיים וכך לאחר השלמת הפינוי מבצע הצוות המקצועי ניקיון יסודי ובמידת הצורך ניתן להזמין מהחברה גם שירותי חיטוי, הדברה ושיפוצים קלים בנכס. כך ניתן להכין דירה שמקבלים בירושה למכירה וחשוב לדעת כי הצגת הנכס למכירה או להשכרה כאשר הוא נקי ומצוחצח מעלה את ערך הנכס בעיני הלקוחות הפוטנציאליים. לפרטים נוספים על שירותי הפינוי והניקיון של החברה צרו עמנו קשר עוד היום!

פינוי חפצים ותכולה

כל אדם שיפתח ארונות, יבדוק את המחסן, יביט בחצר ביתו ויבחן את סביבתו יגלה חפצים רבים שאגר לאורך השנים ולמעשה אין לו כל שימוש בהם. הארגון הישראלי לפינוי דירה מציע שירות פינוי חפצים מהיר ויעיל וכך ניתן לשמור על סדר וניקיון בדירה או בבית הפרטי, לשמור על מחסן נקי מחפצים מיותרים אשר מעלים אבק וסובלים מחלודה ומנזקים אחרים וכן לשמור על חצר מטופחת להנאת הילדים והנכדים ולהנאת בני המשפחה וכך ניתן לארח בהנאה בחצר הבית או במרפסת הנקייה מחפצים מיותרים. חשוב להשליך חפצים מיותרים וכך שומרים על אווירה נעימה בבית, על זרימת אוויר ועל ניקיון אך רבים מתקשים להשליך חפצים, ויש הסובלים מאגירה כפייתית ואינם יכולים להשליך חפצים ופסולת מהדירה עד שזו הופכת להיות לא ראויה למגורים. פינוי הדירה מחפצים ישנים וללא שימוש באופן קבוע משפר את איכות החיים ומאפשר לדיירים לשמור על ניקיון והיגיינה.  

פינוי דירה לפני מכירה או השכרה

אם קיבלתם דירה בירושה או רכשתם דירה להשקעה סביר להניח כי הדירה עמוסה בחפצים ישנים ובפסולת רבה. חשוב לפנות את הדירה לפני הצגתה ללקוחות המעוניינים לקנות או לשכור אותה וכך ניתן גם להעלות את ערכה. מתווכי הדירות ממליצים על ניקיון יסודי, פינוי הנכס מחפצים ובמידת הצורך לשפץ קלות את הנכס וכך ניתן לקבל מחיר גבוה יותר. לכן, חשוב לפנות לעזרת הארגון הישראלי לפינוי דירה אשר מציע שירות מקצועי, איכותי, מהיר ויעיל וניתן להזמין מהחברה שירות פינוי חפצים או פינוי תכולה מלא וניקיון מקצועי. בנוסף, החברה מציעה שירותי חיטוי יסודיים בדירות מוזנחות או בדירות בהן לא הקפידו על ניקיון וכן שיפוצים קלים כמו סיוד, צביעת קירות, תיקון אריחים שבורים ותיקונים נוספים. כאמור, הכנת דירה למכירה דורשת ידע וניסיון ובארגון הישראלי לפינוי דירה תמצאו את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת, במחירים משתלמים. לפרטים נוספים על שירותי הארגון הישראלי לפינוי דירה צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לתאם פגישת ייעוץ בדירה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה