שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

שלטים למשרד


marsinfini
 
 

שלטים למשרד

בכל מקום עבודה, ישנם כמה חוקים בסיסיים שצריך לשמור עליהם, כשאחד החשובים שבהם הוא המקצועיות. בכל הנוגע ליחסים עם לקוחות ועמיתים, טיב העבודה והשירותים המוענקים, יש לשמור על רמה גבוהה של מקצועיות לא רק בכדי לרצות את הלקוחות, אלא כדי להשתפר בכל עת ולפרוץ דרך מחסומים.

מלבד המקצועיות שקשורה ליחסים בין נותני שירות ולקוחותיהם, יש סטנדרט מסוים של מקצועיות חזותית שיש לשמר. מראה ורושם ראשוני הם חשובים ביותר, ומשליכים על טיב העבודה במקום מסוים. אם נכנסים למשרד מסוים ורואים שהוא לא מתוחזק כהלכה מבחינת ניקיון ואסתטיקה, סביר להניח שאנשים לא ייקחו את העסקים שלהם למקום כזה.

רושם ראשוני: כרטיס הביקור שלכם

כאשר נכנסים למשרדים, גם אם זה באופן לא מודע לחלוטין, העין מחפשת אחר סדר ואסתטיקה שהמוח מתרגם כמקצועיות. רושם ראשוני הוא חשוב ביותר בכל הנוגע לעולם העסקים, ויש לנסות ולעשות אותו טוב ככל האפשר.

ניתן לעשות זאת במגוון דרכים, כששיטה וויזואלית אחת פשוטה אך מרחיקת לכת מבחינת ההשפעות שלה היא תלייה של שלטים למשרד. עם שלטים מסוג זה ניתן להבין לאן נכנסים, אם מי עומדים לשוחח וגם מה העיסוק שלו.

שלטים למשרד כוללים מספר סוגים כשהשניים המרכזיים הם שלטים שתולים מחוץ למשרד, כלומר על הדלת או לצידה, והסוג השני הוא שלטים למשרד שנמצאים על שולחנות עבודה אישיים.

על שלטים למשרד שתולים לצד הדלת או עליה ייכתבו בדרך מספר החדר ומי שנמצא בו. שלטים למשרד שנמצאים בתוך משרדים פרטיים יכילו בדרך כלל את שמו שם האדם שיושב במשרד, וגם את התואר שלו, כלומר תפקידו בפועל

איכות ומקצועיות בכל צעד

שלטים למשרד כאמור מהווים דרך מצוינת ליצור רושם ראשוני חיובי. כדי שהם יעשו זאת, חשוב שהם יורכבו בצורה מקצועית ומחומרים איכותיים. שלטים למשרדים שמורכבים מחומרי גלם זולים נוטים להתפרק מהר ודורשים החלפה תדירה. לעומת זאת, שלטים למשרד שעשויים מחומרים איכותיים ועמידים, וכאלו שעמידים לנוזלים, שומרים על מראם לאורך זמן, ומשדרים מקצועיות בכל עת.

לפעמים הדברים הקטנים בחיים הם אלו שיש להם את ההשפעה העמוקה ביותר, וזה נכון פי כמה כשמדובר בעולם העסקים. על מנת שתוכלו לשדר מקצועיות לאנשים ברמה המודעת וגם זו הלא מודעת, שלטים למשרד שעשויים בצורה איכותית הם בדיוק מה שצריך כדי לעשות זאת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה