שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

תיקון ליקויי בניה


פריזמה בדק

חברת בדק בית פריזמה מספקת שירותי איתור ליקויי בניה , מידע אודות אפשרויות הטיפול בליקויים וכן ייעוץ והכוונה לגבי אחריות הקבלנים בנושא ליקויי הבנייה. כל המומחים אשר מועסקים בחברת פריזמה הם בעלי ניסיון רב שנים בתחום שבו הם מתמחים – וכולם יכולים לשמש במשפט כעדים מומחים בעת הצורך.

http://www.prizma-peles.com

טל. 1-700-706-001

 
 

אנחנו עומדים בפני בית חדש, או אפילו אחרי קניה טרייה של בית. אנחנו כבר רוצים להיכנס לתוכו, לעצב אותו ולחיות בו בשלום, באושר ובעושר עד עצם היום הזה.

עם זאת, האם עצרתם לרגע לבדוק האם יש ליקויי בניה אותם אנחנו צריכים לתקן לפני שאנחנו קונים או נכנסים אל הבית?

 

תיקון ליקויי בניה הוא דבר הכרחי לפני קניה או כניסה לתוך כל בית באשר הוא, זאת על מנת להבטיח שהבית עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בין אם מדובר על תיקון ליקויים אסתטיים או אפילו תיקון ליקויים בטיחותיים, תיקון של הליקויים מאפשר לנו לקבל בית איכותי יותר, ברמה גבוהה יותר ולקבל תמורה מלאה עבור סכומי הכסף הגבוהים שאותם אנחנו מוציאים.

 

מה שאנחנו צריכים לדעת

 

תיקון ליקויי בניה אינו עניין שיש להקל בו ראש – הוא עשוי לפתור לנו בעיות מבעוד מועד, ולחסוך לנו בתהליך הרבה מאוד כסף. צנרת מים לקויה למשל, עשויה להזדקק להחלפה. אומנם, החלפה של צנרת המים תעלה לנו סכום לא מבוטל של כסף, אבל בטווח הארוך ובחשיבה נכונה היא עשויה גם לחסוך לנו הרבה כסף – כסף שהיינו מוציאים כאשר הצנרת הייתה סוף כל סוף מתפוצצת ומשחיתה בדרך כמויות לא מבוטלות של רכוש.

 

מכיוון שכך ובהתאם לזאת, יש צורך מהותי לגבי איתור הליקויים לפני כניסה לכל בית, זאת על מנת להבטיח שאנחנו אכן מקבלים את הבית שעליו חלמנו במשך כל חיינו.

 

מה אנחנו כבר יכולים לגלות?

 

דוגמא אחת כבר נתנו, אבל הנה עוד אחת - תיקון ליקויי בניה עשוי להיות לגבי מערכת החשמל, כאשר אנחנו עשויים לגלות שישנם קצרים, חיבורים רופפים או אפילו מערכת אשר מנותקת בחלק מן המקומות. מערכת החשמל כולה עשויה להינזק כתוצאה של ליקויים אי אילו ואחרים, שלא לדבר על הוצאה כספית גדולה שעשויה להיגרם, טיפין-טיפין בעקבות בזבוז החשמל המשווע שעשוי להיגרם כתוצאה של מערכת חשמל לא יעילה.

 

איתור ותיקון הליקויים לפני הכניסה לבית בנושא של מערכת החשמל יכול להבטיח שאנחנו מקבלים בית עם מערכת חשמל תקינה, זאת מתוך נקודת הנחה שמערכת החשמל בבית היא אחד הדברים החשובים ביותר. במיוחד כאשר מדובר על מערכת שנמצאת לחלוטין מאחורי הקירות, בדיקה מקיפה של מערכת החשמל לפני הקנייה או הכניסה אל הבית מבטיחה לנו שלא נצטרך לשאת בכאבי הראש הכרוכים בתיקון מערכת החשמל בזמן שאנחנו שוהים בבית.

 

לסיכום

 

תיקון ליקויי בניה הוא לא דבר שיש להקל בו ראש, במיוחד כאשר מדובר על נושא כל כך רגיש וכל כך יקר – הבית שלנו הוא אחד הנכסים הגדולים ביותר שאנחנו קונים במהלך החיים שלנו, וכמו שלא נחשוב פעמיים לקחת מכונית למוסך, כך עלינו לנהוג בנושא הבית. אומנם, זה מחיר נוסף שעלינו לשלם עבור בדק בית בנכס שיקר גם ככה, אבל בחשיבה לטווח רחוק זה נושא שעשוי לחסוך לנו הרבה מאוד כסף.

 

בהצלחה

פריזמה ביקורת מבנים

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה