שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית וגן
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית וגן
 

תריסי גלילה זה הדבר הבא


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תריסי גלילה

 

הנוחות והמחיר, הם אלה שמבדילים באיכויות השונות של תריסי גלילה. כמובן שרוב האנשים מעדיפים היום תריסים חשמליים שניתן להפעיל אותם גם מרחוק באמצעות שלט, או מתג חשמלי, שיהיה מותקן בסמוך לתריס עצמו. באמצעות הצללה מוחלטת, ניתן יהיה לחסוך באנרגיית החשמל ולהפעיל פחות את המזגנים בבית. אם מדובר בחומרי גלם כמו אלומיניום, תוכלו לבחור ממבחר צבעי הקשת ולהתאים אותם לעיצוב החיצוני של ביתכם. כאשר מזמינים תריס יש להזמין או להתאים את הגוון גם למסגרות של החלונות.

 

התריסים הכי נפוצים בשימוש בארץ

 

הישראלים, תמיד היו עם שאוהב חידושים וטכנולוגיה, כך שלפני שנים כאשר יצאו לשוק תריסי גלילה רבים החלו לרכוש אותם, כי הבינו את היתרונות של תריסים אילו. גם בחיבור לבית חכם, ניתן יהיה לשלוט בתריס בכל מקום שתהיו מחוץ לבית, כך שאם למשל תהיו מעוניינים בימי הקיץ החמים, לשמור על הריהוט, בשעה החמה ביותר תוכלו להוריד את התריס מהעבודה או מכל מקום אחר שתימצאו בו. ישנם אנשים שרוכשים דירות מיד שנייה או שהחליטו לשפץ את ביתם והם יחליפו את התריסים הקודמים שלהם בתריסים מסוג גלילה בעיצוב מודרני וחדיש יותר.

 

תריסי גלילה גם לחניית הרכב

 

אם יש לכם חניה סגורה פרטית ורכב מנצנץ עיניים , כדאי כי תסגרו את החניה עם תריסי גלילה, דבר זה עשוי למנוע מאנשים להביט על הרכב שלכם, כך שתוכלו להיות שקטים יותר. יש לרכוש תריסים שיתאימו לבית, או לחנות על פי ייעודם אצל חברות מוכרות שמייצרות ומשווקות תריסים חשמליים מסוג גלילה. בררו את המחירים על פי מטר והשוו אותם בין שאר היצרניות או המשווקות של תריסים מסוג זה. מומלץ לקבל אחריות ולמצוא את מי שיתקן לכם את התריס בשעת הצורך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה