שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תריסי גלילה לשחק עם האור


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תריסי גלילה לכוון מדויק של אור והצללה

 

ישנם סוגים שונים של תריסים, אם תריסי הרמה, תריסי הזזה או תריסי גלילה. תריסים מסוג גלילה, הפכו לנפוצים ביותר, בשל המראה שלהם, הפונקציונאליות והאפשרות לדייק בכניסה של קרני השמש או בהצללה המדויקת. התריסים מגיעים עם שלט רחוק או עם מג חשמלי והם פועלים על מנוע. ישנם תריסים שמיוצרים מאלומיניום או מעץ, כאשר אלה שמיוצרים מעץ, יהיו היקרים יותר. יש להתאים את חומר הגלם על פי הסגנון של הבית, הגוון של הדלת ומשקופי החלונות. יש כאלה שמתקינים תריסי עץ מסוג גלילה, לאחר שהזמינו כבר חלונות מעץ, למראה אחיד ומושלם.

 

מדוע כדאי להתקין תריסי גלילה על מנוע חשמלי ולא בהפעלה ידנית?

 

בגלל שישנם תריסי גלילה גדולים וכבדים, כמו אלה שנמצאים בין הסלון למרפסת או לחצר הבית, הם עשויים להיות כבדים ולכן הפעלה באמצעות מנוע ושלט או מתג, יהיו נוחים וקלים להפעלה. יש לציין כי תריסים שעשויים מאלומיניום יהיו קלים ויתאימו למזג האוויר בישראל. תריסי עץ מסוג גלילה, מחייבים בתחזוקה גבוהה יותר מומלץ להתקין תריסים מסוג גלילה כבר בבניית הבית, כך שהמנגנון של המנוע יהיה מוסתר בקיר, כי ם תתקינו את התריסים לאחר שרכשתם בית מיד שנייה, המנוע והמנגנון יבלוט מעל המשקוף מה שלא יקנה לו מראה אסטטי במיוחד.

 

למצוא את המחיר הסביר ביותר של תריס הגלילה

 

יש מסגריות רבות היום ברץ ויצרנים או יבואנים של תריסי גלילה, כך שהתחרות בין כולם יכולה להיות דווקא לטובתכם, היות ותוכלו למצוא את המחיר הטוב ביותר וכן הוותק והמוניטין של החברה שמייצרת תריסים אלה, חשוב לא פחות לביצוע בחירה נכונה ומושכלת. יש לבקש אחריות מיד עם תום התקנת התריסים, כך שאם חלילה תהיה לכם תקלה במסגרת האחריות תוכלו לקבל תיקון חינם.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה