שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2113
מאמרים: 6896
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
מעבר דירה הוא תמיד דבר בעייתי וגורם להמון כאב ראש. בין החפצים הכי רגישים שיש להעביר היא העברת טלוויזיה. אם ברצונכם להעביר טלוויזיה ישנם כמה דגשים חשובים ובמאמר זה נשתדל לפרט על כל אחד מהם. צעדים אלו יקלו על כל תהליך ההובלה וגם יבטיחו העברת טלוויזיה בצורה תקינה ומאובטחת. ברור לכולנו שהאופציה הכי קלה היא להעביר את הטלוויזיה אל דירה החדשה אך ישנם מקרים מסוימים אשר אין מקום לטלויזיה במקום החדש ויש למצוא מחסנים קטנים להשכרה אלמנת לאחסן את הטלויזיה.
המשך קריאה
תוכנית תמ"א 38 אושרה על ידי הממשלה בשנת 2005 ושמה לה למטרה לדאוג לבטחון האזרחים השוכנים במבנים ותיקים וישנים שעלולים לא להתמודד כראוי עם התרחשות של רעידות אדמה עתידית. התוכנית מורה על מספר רחב של תקנות המפרטות את ההליך הרצוי לחיזוק של מבנים למען מיגון עתידי איתן ויכולת של כל בניין להתמגן מפני רעידת אדמה חזקה שעלולה להתרחש לה לפתע במדינתנו.
המשך קריאה
אחד התחומים המאתגרים אך המתגמלים ביותר לעסוק בהם הוא תחום הנדל''ן שמאפשר להקים לא רק מבנים, אלא מורשת עתידית. הקמה של מבנה מגורים, מבנה ציבורי או ממשלתי משאירה חותם ארוך טווח שמאפשר לאלו שעומדים מאחורי הפרויקטים הללו לתרום לחברה ולהגיע להישגים משמעותיים.  
המשך קריאה
לא משנה איזה בית חלומות יצרתם לעצמכם: כל עוד אתם הולכים לישון בתחושה שאינכם מוגנים ובטוחים, הרי שבית החלומות שלכם לא שווה דבר. השקיעו במערכת הגנה אידיאלית ואיכותית כמו הסורגים ותוכלו ללכת לישון טוב בלילה.
המשך קריאה
ענף הנדל''ן נחשב לאחד מהתחומים הרווחיים ביותר, וזה הגיוני בהתחשב בעובדה שלא מייצרים יותר קרקעות,  מה שמגדיל את ערכן של אלו שנותרו. למרות הרווחיות של ענף הנדל''ן, ניתן למצוא חברות רבות שסבלו מהפסדים כלכליים בגלל סיבות שונות שהראשונה בהן היא תכנון לא נכון של פרויקטים שונים.  
המשך קריאה
היום ניתן למצוא לא מעט בעלי מקצוע המתמחים בתחום של שיפוצים במרכז הארץ. הערים המרכזיות..
המשך קריאה
מרפסות תלויות המיוצרות מפלדה הפכו בשנים האחרונות לאחת מתוספות הבנייה הפופולאריות ביותר במבנים בהם הדיירים מעוניינים בהצבתן של מרפסות שמש. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות מרפסות אלו. 
המשך קריאה
פרוייקטים חדשים בירושלים כעת, מספקים הזדמנות מעולה, לרכוש דירה חדשה. ירושלים נמצאת בגובה ממוצע, של יותר משבע מאות מטרים, מעל פני הים התיכון, מה שמאפשר מזג אוויר נעים ללא לחות גבוהה, גם בחודשי הקיץ החמים.
המשך קריאה
הגנה על בית עסק כרוכה באלמנטים רבים כמו מנגנון אזעקה, מצלמות אבטחה וכמובן גם מנעול חזק במיוחד. אם זאת, בתי עסק רבים חווים פריצות וגניבות בזמן קיומם בגלל העובדה שמנגנוני הנעילה לא היו חזקים דיים בשביל למנוע זאת.  
המשך קריאה
לכל אחד מאיתנו יש משאלת לב להיות יותר יציב מבחינה כלכלית ולדעת שלא יחסר דבר לבני המשפחה שלו. עם זאת, השאלה האמיתית היא איך נוכל להגיע ליעד הזה ולא תמיד התשובה לכך פשוטה. במידה וגם אתם הצלחתם לחסוך סכום כסף מסוים ואתם חושבים להיכנס לפרויקט בניה בתחום הנדל"ן כדאי שתדעו שלרוב זו החלטה מאוד מוצלחת. ישראל תמיד נמצאת בשלבי בניה מתקדמת מהצפון ועד הדרום כך שאין ספק שתוכלו למצוא לא מעט פרויקטים מעניינים שבהם תוכלו לקחת חלק, אז למה אתם מחכים? נדל"ן הוא תחום שרבים חולמים עליו אך רק מעטים באמת מגשימים, אז למה שלא תהיו בין האמיצים שבונים לעצמם עתיד כלכלי יציב יותר?  
המשך קריאה
1-10 מתוך 872 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה