שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
מהו ייבוש חול רטוב מתחת לרצפה? רצפה של בית או דירת מגורים מבוססת על מצע תחתון שמחזיק אותה מלמטה. הוא עשוי  להתבסס על חצץ או על חול. במידה ובדירה יש מצע חצץ, אם הוא רטוב בשיעור של 3% ומעלה, הרצפה תהיה זקוקה לייבוש, ובמקרה של חול, רטיבות של 6% ומעלה תצריך זאת. במאמר זה נעבור על שלבי הייבוש המלאים בתהליך.
המשך קריאה
הקושי העצום הכרוך בהתמודדות עם מזג האוויר מחייב אנשים למצוא פתרונות על מנת להצליח לעבור את הקיץ בשלום. מבצעי מזגנים? כיצד מצליחים לרכוש מזגן, שגם יהיה יעיל ויעשה את העבודה כמו שצריך, וגם לא יחייב אותנו לשבור תוכניות חיסכון לצורך רכישתו? מבצעי מזגנים וגם איך יודעים איזה מזגן לבחור מבין סוגי המזגנים השונים  
המשך קריאה
מזגנים מיני מרכזיים כוללים מנוע אחד והם נסתרים. כלומר אין מנוע בכל חדר בבית אלא רק פתחי אוורור ולכן הם נקראים מזגנים מיני מרכזיים כי הם מרכזים את כל חדרי הבית שבאותו מפלס. החיסרון בין יתרונותיהם הרבים של מזגנים מיני מרכזיים לעומת סוגי מזגנים אחרים הוא שלא לכולם יש מנגנון בקרה פר חדר של הטמפרטורה, ולכן יש אחידות בטמפרטורה. אם יש חדר לא מאוכלס ניתן לסגור את תריס האוורור שלו. 
המשך קריאה
מאמר שמדבר על פועלם ועבודתם של מנעולנים מהעמק ועפולה
המשך קריאה
שנים האחרונות ניתן לראות שנושא הסדרת הנחלות וחריגות הבניה שבהם הפך להיות חלק בלתי נפרד מעולם המושבים. חריגות בניה , דמי שימוש, פקחים של הוועדות, פקחים של רשות מקרקעי ישראל, תביעות, הריסות מבנים, חיוב רטרואקטיבי, 7 שנים, הנחה למי שבוחר להסדיר, כל אלו הפכו להיות מושגים נפוצים בשגרת היום יום.
המשך קריאה
/היום ישנם הרבה פרויקטים של התחדשות עירונית, או כפי שמכירים אותה בשם תמ"א 38. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת, מבצעת תוספות של מרפסות לבנייני מגורים קיימים ותוספת של חדר באמצעות קונססטרוקציות פלדה
המשך קריאה
חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת, מבצעת פרויקטים עם חברות גדולות וממשלתיות, כאשר אחד מהם הוא הנחת תשתיות עבור רכבת ישראל.לחברה שם ומונטיטין של שנים והיא מבצעת פרויקטים רבים וכן, במגזר הפרטי כגון בניה ירוקה, פרויקטים של תמ"א 38 ובניית מרפסות בבניין מגורים קיים.
המשך קריאה
בבנייני מגורים קיימים, מבצעים שינויים תוך תכנית תמ"א 38. חברת נירים בניה בטכנונוליה מתקדמת, עוסקת בהרחבת ובניית מרפסות .
המשך קריאה
בכל נושא הבנייה, יש להקפיד על ככלי הבטיחות. חברת נירים מנהל תכנית בטיחות בעבודה, לשמירה מרבית על עובדיה
המשך קריאה
בלוג שמסביר על הצורך בלהחליף מנעולים לנכס לפני ההשכרה לדייר חדש
המשך קריאה
1-10 מתוך 955 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה